Podrobné informace

  • 24 °C červenec / srpen *
  • 22 - 23 °C červenec / srpen *
  • 100MUR/67,78CZK

* průměrné teploty

Anse la Raie – exotická dovolená jako z partesu

Menší rekreační středisko Anse la Raie se rozkládá u stejnojmenné zátočiny na úplném severu Mauricia. Nejbližší obce jsou Calodyne na východě a Cap Malheureux na západě, taktéž oblíbené turistické resorty. Asi 5 kilometrů přímo naproti letovisku se z Indického oceánu tyčí skalnatý ostrůvek Gunner´s Quoin. Do metropole Port Louis je to autem necelou půlhodinku, mezinárodní letiště Sir Seewoosagur Ramgoolan (dříve Plaisance) na opačné straně ostrova je vzdáleno 75 kilometrů.

Další blízká rekreační střediska:

Vyzkoušejte pláže omývané Indickým oceánem

Anse la Raie je nevelké, klidné prázdninové centrum, pravý opak živého Grand Baie. Líbit se zde bude každému, kdo touží po ničím nerušené exotické dovolené s perfektními službami a možností procházek do okolí. Charakteristické pro něj je skalnaté oceánské pobřeží ukrývající malé, avšak nádherné písečné pláže. Nejbližší vnitrozemí je pokryté šachovnicí políček a poměrně hustě obydlené.

Pláže u Anse la Raie jsou úzké a dlouhé maximálně několik desítek metrů. Pokrývá je čistý, jemný písek a zvolna se noří do křišťálově průzračné vody, z níž nedaleko od pobřeží vystupují drobné ostrůvky. Jednotlivá ubytovací zařízení jsou ukryta ve stínu palmové vegetace a zajišťují veškeré potřebné služby jako lehátka, slunečníky či občerstvení. Proto se zde budete cítit velice komfortně a pobyt si skvěle užijete.

Náměty na aktivity kolem Anse la Raie

Anse-la-Raie.jpgJedná se v podstatě pouze o seskupení několika hotelů, z hlediska infrastruktury navzájem nezávislých. Nechybí tu nabídka vodních sportů, šnorchlování a potápění, ovšem za další zábavou se musíte vypravit do okolních letovisek. Ostatně procházka k mysu Cap Malheureux a k romantickému útesu Pointe aux Roches je tady téměř povinností. Kromě toho můžete na ostrově Mauricius navštívit:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Anse la Raie

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.