Podrobné informace

 • 24 °C červenec / srpen *
 • 22 - 23 °C červenec / srpen *
 • 100MUR/67,78CZK

* průměrné teploty

Roches Noires, poklidná dovolená plná zážitků

Toužíte po prázdninách vyplněných klidným odpočinkem, nádhernými panoramaty exotické krajiny a koupáním v mělkém moři? Letovisko Roches Noires na severovýchodním pobřeží Mauricia vám je bez problémů zajistí. Na jednu stranu od něj se modrá nekonečný Indický oceán a jižním směrem se nachází rekreační střediska Poste Lafayette a Flacq. Do hlavního města Port Louis je to zhruba 30 kilometrů, na mezinárodní letiště Sir Seewoosagur Ramgoolan ještě o 20 více.

Další blízká rekreační střediska:

Užijte si koupání v laguně

Chcete-li najít pro sebe a svou rodinu lokalitu k prožití příjemné dovolené bez starostí, neváhejte a zkuste mauricijské Roches Noires. Řadí se mezi resorty dosud nepolíbené masovou turistickou, utopené mezi tropickou vegetací blízko rezervace Bras d´Eau, v jejímž srdci se schovává gigantický radioteleskop. Čekejte prvotřídní servis, nádherné počasí, jedinečné pláže a korálový útes s bohatým podmořským životem.

Čím méně slov ztratíme popisem, tím větší dojem na vás udělají pláže kolem Roches Noires. Jsou jedním slovem – báječné. Pokrývá je jemný, světlý písek, měří kolem několika kilometrů a pomalinku klesají do pobřežní, průzračně čisté laguny. Typický je pro ně dostatek soukromí pro každého rekreanta, několik ostrůvků v dosahu a těsné sepětí s luxusními ubytovacími komplexy.

Tipy, jak prožít ubytování v Roches Noires

Roches-Noires.jpgŠnorchlování a potápění se zásluhou pestrobarevného korálového útesu řadí mezi jednu z nejvyhledávanějších činností k vyplnění volného času v Roches Noires. Doplňují je nejrůznější vodní sporty, surfování, plavby katamaránem a další aktivity. Ke zdejšímu typickému koloritu náleží procházka při ranním východu slunce či podvečerní toulky po pobřeží.

K dalším nápadům na využití volného času v Roches Noires a na celém ostrově se řadí:

 • Návštěva botanické zahrady Pamplemousse
 • Výlet pod stolovou horu Le Morne Brabant
 • Golfové hrátky na hřišti Golf Club v Belle Mare
 • Túra do národního parku Black River
 • Zpět na přehled informací o ostrově Mauricius a nabídku zájezdů.
 • Zobrazit podrobné informace

  Nejoblíbenější hotely - Roches Noires

  Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.