×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
Zavřít

Zvolte cílové destinace

Bohužel jsme nic nenašli
Zavřít

Doprava

Typ dopravy

Vyberte si typ dopravy a odletové letiště

Odletová letiště:

Zavřít

Termín a délka

Vybrané termíny

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě

přidat další pokoj

Videogalerie

Vnitrozemí Madeiry

Vnitrozemí Madeiry si zamiloval i Winston Churchill, který často navštěvoval rybářskou vesničku Camara de Lobos. Neméně malebná je například také víska Ribeira Brava s kostelíkem Chovento z 16. století, jedna z vůbec nejstarších vesnic na ostrově.  Městečko Porto Moric je zas výjimečné díky přírodním lávovým bazénkům.

To nejkrásnější jsou zde ale hory a zdejší příroda. Podívejte se na video ze srdce Madeiry a přesvědčte se o krásách květinového ostrova na vlastní oči.

Hlavní město Funchal

Funchal je proslulý svými trhy, kde se dá sehnat vše od zeleniny, ovoce, květin, proutěných výrobků a výšivek až po čerstvé ryby či oblečení. Ve Funachalu samozřejmě můžete navštívit také celou řadu památek. K nejzajímavějším patří například katedrála See, nejzajímavější ze všech madeirských církevních staveb. Podívejte se na krátkou video ukázku přímo z Funchalu.

Turistika po levádách

Nikde jinde na světě nenajdete tak důmyslný zavlažovací systém potůčků křišťálově čisté vody, kolem kterých vedou malé upravené stezky. I krátká procházka po levádách je velkým zážitkem. Po levádách můžete chodit třeba celý den. Okolní příroda je překrásná a provoněná tisíci divokých květin. 

Atrakce a zábava na Madeiře

I v létě se dá na Madeiře sáňkovat. Ve vesničce Monte nasednete a po zhruba 4 kilometrech dorazíte do hlavního města Funchalu. Tento způsob dopravy není žádnou novinkou, na ostrově funguje už dobrých pár set let. Cestou navíc uvidíte botanickou zahradu s průzračnými jezírky, lesní bujnou přírodou, upravenými záhony i divoké orchideje. Věřte, že po shlédnutí videa budete dovolené na Madeiře ještě o kousek blíže.

Exkurze do muzea madeirských vín

Vína z Madeiry jsou jedny z nejlepších na světě. Milují je místní a chválí si je i každý návštěvník, který zde dostane možnost ochutnat. Snad i proto je na Madeiře celá řada muzeí věnovaná právě vínu. V muzeu madeirských vín se dozvíte to nejdůležitější o madeirských vinicích, historii i nejkvalitnějších a nejvzácnějších značkách. Nikdy nechybí ochutnávka a možnost pořídit si i malý vinný suvenýr.

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Zavřít

Upřesnit hledání

Stravování

Pláž

Vzdálenost od pláže:

Typ dovolené

Smazat

Minimální kategorie hotelu

Cena zájezdu za všechny osoby

min. 0 kč
max. 900 000 kč
min. 0 kč max. 900 000 kč
 

Vzdálenost aquaparku:

Vybavení hotelu

Sport/zábava

Typ pokoje

Vybavení pokoje