Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Adelianos Kampos, dovolená u pláže bez starostí

Turistické středisko Adelianos Kampos (též Platanes, ovšem není to zcela přesné, neboť míst s tímto označením je na Krétě celá řada) najdete na severním pobřeží řeckého ostrova Kréta. Leží zhruba 8 kilometrů východně od města Rethymno, které společně s obcí Skaleta tvoří jeden velký, navzájem propojený a turisty často navštěvovaný celek,

Pláže Adelianos Kampos zvou k odpočinku i pohybu

Pobřeží u Adelianos Kampos se rozkládá v poměrně rovinaté oblasti bez kopců, teprve v dáli se k nebesům zdvihají štíty pohoří Lefka Ori. Lokalitu lze označit za klidnou, jen je třeba brát v úvahu nedalekou silnici. Provoz na ní však váš pobyt nijak rušit nebude, proto letovisko doporuručujeme i pro rodinnou dovolenou. Také mladší ročníky si přijdou na své, např. v místních barech.

V Adelianos Kampos se táhnou dlouhé, rovné, převážně písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, což jistě ocení rodiče s malými dětmi. Nejkrásnější pláž Adelianos Kampos nese stejný název jako samotné letovisko tvoří součást jedné velké pláže rozprostírající se 12 kilometrů od střediska Skaleta až k východní části Rethymna.

Další rekreační střediska poblíž Adelianos Kampos

Objevte nové zážitky v Adelianos Kampos

Adelianos-Kampos.jpg

Adelianos Kampos má skvělou občanskou vybavenost a služby. Centrum žije převážně z turismu, a proto je zde spousta hotelů s překrásnými zahradami a k nebi rostoucími palmami. Palmy jsou ostatně zdejší hlavní dominantou, svou výškou často přesahují samotné budovy. Najdete tu mnoho restaurací, v nichž vám uvaří výborná řecká jídla, i kaváren, kde můžete strávit příjemné posezení u kávy. Městečko poskytuje řadu možností, kam vyrazit za zábavou. Během dne se nabízí návštěva místních památek, večer diskotéky či osvěžující drink v baru jako například Olympico Musicbar. Tipy na výlet, které určitě vyzkoušejte:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Adelianos Kampos