Adelianos Kampos

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Plážové letovisko Adelianos Kampos

Turistické středisko Adelianos Kampos najdete na severním pobřeží řeckého ostrova Kréta. Leží zhruba 8 kilometrů východně od města Rethymno, které společně s obcí Skaleta tvoří jeden velký, navzájem propojený a turisty často navštěvovaný celek. Rekreační lokalita se též nazývá Platanes, ovšem míst s tímto označením je na krétském ostrově mnoho, proto je vhodnější používat přesný název Adelianos Kampos.

Další blízká rekreační střediska:

Pláže volající po odpočinku i pohybu

Pobřeží u Adelianos Kampos se rozkládá v poměrně rovinaté oblasti bez kopců, teprve v dáli se k nebesům zdvihají štíty pohoří Lefka Ori. Lokalitu lze označit za klidnou, ovšem je třeba brát v úvahu nedaleko vedenou silnici. Provoz na ní však váš pobyt nijak rušit nebude, proto je letovisko vhodné pro rodinnou dovolenou, ale i mladší ročníky si přijdou na své, např. v místních barech.

V Adelianos Kampos se táhnou dlouhé, rovné, převážně písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, což jistě ocení rodiče s malými dětmi. Nejkrásnější je pláž nesoucí stejný název jako samotné letovisko Adelianos Kampos. Jedná se o součást jedné velké pláže rozprostírající se 12 kilometrů od střediska Skaleta až k východní části Rethymna.

Objevte nové zážitky v Adelianos

Adelianos-Kampos.jpg

Adelianos Kampos má skvělou občanskou vybavenost a služby. Centrum žije převážně z turismu, a proto je zde spousta hotelů s překrásnými zahradami a k nebi rostoucími palmami. Palmy jsou ostatně zdejší hlavní dominantou, svou výškou často přesahují samotné budovy. Najdete tu mnoho restaurací, v nichž vám uvaří výbornou řeckou kuchyni, i kaváren, kde můžete strávit příjemné posezení u kávy. Městečko poskytuje řadu možností, kam vyrazit za zábavou. Během dne se nabízí návštěva místních památek, večer diskotéky či osvěžující drink v baru jako například Olympico Musicbar.

Tipy na výlet, které určitě vyzkoušejte:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím