Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Agios Nikitas, dovolená na dobré adrese

Letovisko Agios Nikitas leží na severozápadním pobřeží populárního řeckého ostrova Lefkada. Původně rybářská vesnička je pravděpodobně zdejším nejvyhledávanějším místem k rekreaci. Přes rok v ní panuje klid, ovšem v letní sezóně ožívá a mění se v pulsující prázdninové středisko. Místo ukryté mezi útesy, obklopené bohatou zelení a vzdálené 10 kilometrů od metropole Lefkady vám připraví nezapomenutelné zážitky.

Agios Nikitas se pyšní nádhernými plážemi

I když jsou letní zájezdy do Agios Nikitas velmi oblíbené, nespoutaný noční život si zde neužijete. Turistická zábava jako by se tu ještě stále rodila. Najdete tady sice hlavní třídu s obchody, restauracemi, cukrárnami a místními tavernami, avšak diskoték a barů není tolik. Využít naopak můžete bohatou sportovní nabídku. Dovolenou v této destinaci tedy doporučujeme zejména rodinám s dětmi a zájemcům o aktivní pobyt.

Oblast kolem Agios Nikitas vás nadchne především možnostmi koupání a slunění. Osvěžíte se v otevřeném Jónském moři tyrkysových odstínů a odpočinete si na pobřeží tvořeném pískem a oblázky. Na vyhlášené pláže Pefkoulia a Milos pod strmými kopci se dostanete pěšky a za hezkého počasí i vodním taxíkem.

Další rekreační střediska poblíž Agios Nikitas

Za zábavou a na výlety z Agios Nikitas

Agios-Nikitas.jpg

Od letiště Aktio Preveza se letovisko nachází 32 kilometrů, po příletu se sem dostanete za slabou hodinku v závislosti na silničním provozu. Poté můžete vyrazit na výlet lodí či na procházku do okolních kopců. Pronajměte si v místních půjčovnách dopravní prostředek a prozkoumejte malebné okolí na vlastní pěst:

Zobrazit podrobné informace