Achladies

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Achladies, dovolená bez starostí a kompromisů

Rozkošné řecké letovisko Achladies se rozkládá na jihovýchodním pobřeží Skiathu s výhledem na ostrůvek Tsougria. Je to tedy na jižním okraji táhlého zálivu Egejského moře, ve kterém se na opačném konci odráží metropole Skiathos, ležící slabou čtvrthodinu jízdy autem odsud. Jedním směrem na resort navazují další turistická centra Katsaros a Vassilias, na druhé straně se nachází Sklithri a Kanapitsa. Ve vnitrozemí se zvedají nevysoké kopce, pokryté svěží vegetací.

V čem tkví kouzlo pláží v Achladies

Klidnou obec Achladies obklopují olivové sady, ovocné stromy a spousta další zeleně. Profiluje se jako velice příjemné místo stvořené pro odpočinkovou dovolenou rodin s dětmi. Ubytování poskytují spíše menší, avšak velice vkusné hotýlky, dopravu s nedalekým hlavním městem zajišťují autobusy či vodní taxi a základní infrastrukturu obstarává několik obchůdků a restaurací.

Pýchou Achladies je nádherná pláž Achladies beach s pozvolným vstupem do moře. Dosahuje délky zhruba 400 metrů a pokrývá ji písek s oblázky, nechybí slunečníky s lehátky, k dispozici jsou i toalety a občerstvení. Na milovníky sportů ve vodě čeká půjčovna vodních lyží a windsurfingu, využít lze atraktivních lokalit k potápění. Autem popojedete k dalším kouzelným plážím jako Vassilias Beach a Sklithri beach.

Další rekreační střediska poblíž Achladies

Vyberte si z aktivit v Achliades

Achladies.jpgV Achladies sice funguje pár taveren, barů a obchodů, ideální je však spolehnout se na služby hotelu nebo vyrazit do města Skiathu. Kromě koupání a opalování je letovisko vhodné k nenáročným procházkám, častý výletní cíl představuje pláž Vromolimnos s malou lagunou nebo některá z útulných taveren u pobřeží. Rozhodně se vyplatí vypůjčit si osobní vůz, neboť Skiathos nabízí celou řadu zajímavých míst jako:

  • historický klášter Evangelistrias,
  • Papadiamantisovo muzeum v metropoli Skiathu,
  • pláž Xanemos ideální k pozorování přistávajících letadel.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Achladies

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím