Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Kanapitsa Beach, dovolená na klidných plážích

Klidné, malé letovisko Kanapitsa leží na jihovýchodním okraji malého poloostrova na jihu Skiathu. Terén je zde jenom mírně zvlněný a z Egejského moře vykukuje blízký ostrůvek Tsougria. Do hlavního města (za nímž se rozkládá mezinárodní letiště Alexandros Papadiamantis) je to po silnici přes další rekreační středisko Achladies asi 6 kilometrů.

Vychutnejte si pláže v Kanapitse

Okolí Kanapitsy a přilehlé pobřeží je celkem členité, právě tak akorát k příjemným procházkám či rozmanitým sportovním aktivitám. Na poměrně velkém prostoru stojí vilky a menší hotely, které oddělují pásy zeleně. Panuje zde klid, davy turistů (zatím) chybí a není problém najít si soukromí. Vane tu severovýchodní vítr, v horkých létech velice osvěžující. Jedná se o ideální místo k prožití pohodové letní dovolené v Řecku.

V letovisku Kanapitsa a jeho okolí vás čeká několik klidných pláží dlouhých od 100 do 300 metrů, vždy obklopených malým zálivem. Ani hlavní, písčito-oblázková pláž Kanapitsa Beach s pozvolným vstupem do křišťálové vody netrpí přebytkem rekreantů. Pro rodiny s dětmi lze doporučit také Tzaneria Beach. Obě pláže jsou vybaveny bary, exkluzivní školou vodních sportů (windsurfing, vodní lyžování a potápění) a spojení mezi nimi zajišťují vodní taxíky.

Další rekreační střediska poblíž Kanapitsy

Příroda kolem Kanapitsy, kterou musíte zažít

Kanapitsa.jpgKanapitsa Beach disponuje základním vybavením včetně obchodů, několika taveren (jako Johnny´s restaurant and bar) či zastávky autobusu. Za většími nákupy i zábavou není problém vyrazit do hlavního města. Jižní cíp ostrova je pro svůj nenáročný profil dobře schůdný pěšky, zkuste například výlet na blízkou Vromolimnos Beach. Rozhodně se vyplatí vyrazit i za dalšími lákadly ostrova, jako jsou:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Kanapitsa Beach

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.