Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Limnonari, dovolená u liduprázdné pláže

Malinkaté Limnonari tvoří spíše jen seskupení několika hotelů než skutečným letoviskem. Leží na jihu ostrova Skopelos v zátoce o šířce od 200 do 500 metrů ukryté v pobřežních skalách. Vede sem silnička z blízkého střediska Agnontas, která dále směřuje do hlavního města Skopelos (9 kilometrů daleko). Výhled přes Egejské moře umožňuje za dobrých podmínek zahlédnout ostrov Euboiu.

Limnomari a krásné koupání

Limnonari se ukrývá v krásné krajině mezi skalami a vzrostlými borovicemi, daleko od výdobytků moderní civilizace. Středisko potěší především každého, kdo nemusí ruch velkých letovisek a raději si užije dovolenou v klidné přírodě.

V zátoce pod romantickými skalami se ukrývá necelých 300 metrů dlouhá, prostorná pláž Limnonari Beach, jenom výjimečně přeplněná rekreanty. Nabízí písečný povrch s lehátky a slunečníky, pozvolný, kamínkový vstup do vody a koupání v průzračné vodě. Ta má díky odrážejícímu se borovém porostu na břehu nazelenalou barvu. Pokud zatoužíte po rušnější pláži s tavernami, můžete dojít do sousedního Agnontas.

Další rekreační střediska poblíž Limnomari

Za přírodou a jinou zábavou z Limnonari

Limnonari.jpgTypické řecké občerstvení servíruje přímo u pláže v Limnonari restaurant Apanemo. Možnosti nakupování jsou omezené, ale řadu služeb nabízí vedlejší středisko Agnontas. Udělejte si procházku do okolních kopců s vyhlídkami jako Amaranthos na pobřeží a na západ slunce. K dalším populárním cílům během dovolené na Skopelu patří:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Limnonari

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.