San Bartolomé de Tirajana

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

San Bartolomé de Tirajana, dovolená v nitru Gran Canarie

Město San Bartolomé de Tirajana leží 900 m vysoko v srdci Gran Canarie, přímo pod nejvyšší horou ostrova Pico de las Nieves (1 949 m n. m.). Ke komplexu letovisek Maspalomas, Playa del Inglés a San Agustín na jižním pobřeží je to odsud 17 km. Do metropole Las Palmas de Gran Canaria se po klikatých horských silničkách a dálnici dostanete asi za hodinu, mezinárodní letiště je o 20 minut blíže.

Nejlepší pláže na Gran Canarii najdete v Maspalomas

San Bartolomé de Tirajana je menší historické městečko s kompletní infrastrukturou a několika hotely. Hodí se pro všechny milovníky klidné dovolené a především pro každého, kdo si pobyt u moře chce zpestřit horskými túrami a poznáváním kanárské přírody. Právě tady máte možnost nasát skutečnou atmosféru běžného života na Gran Canarii.

V San Bartolomé de Tirajana však nebudou strádat ani zájemci o relaxaci na pláži a koupání v moři. V okolí Maspalomas a jeho vyhlášených dun se táhnou nejslavnější pláže ostrova jako Playa del Inglés, Playa de las Burras nebo Playa de Maspalomas. Všudypřítomný písek tam navozuje pocit pobytu na Sahaře, vstup do vod Atlantiku klesá pozvolně, u pláží je spousta brouzdališť pro děti a kompletní infrastruktura.

Další rekreační střediska poblíž San Bartolomé de Tirajana

Vydejte se ze San Bartolomé de Tirajana do hor a k moři na golf

San-Bartolome-de-Tirajana.jpgObec San Bartolomé de Tirajana skýtá všechny potřebné služby a nabízí řadu možností trávení volného času. Poloha ve vnitrozemí ho předurčuje k pěší turistice – značené turistické trasy vedou do blízkých hor s vrcholky přes 1 500 m a s množstvím vyhlídkových míst. V La Barandilla se nachází zoologická zahrada, nechybí dvojice golfových resortů (Salobre Norte a Salobre Sur). Několik námětů na výlety po Gran Canarii:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - San Bartolomé de Tirajana

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.