Cala Mandía

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cala Mandía, báječná dovolená jako z katalogu

Menší letovisko Cala Mandía se nachází na východním pobřeží baleárského ostrova Mallorca. Pobřeží střediska, umístěného mezi přístavy Portocolom a hlavně Portocristo, osvěžuje blankytné Středozemní moře. Přesně západním směrem leží 70 kilometrů vzdálená metropole Palma de Mallorca s mezinárodním letištěm.

Další blízká rekreační střediska:

Dvě pláže, které jako by si z oka vypadly

Cala Mendia je v zeleni utopené komfortní středisko, které šířkou svých služeb a možností zábavy uspokojí valnou většinou rekreantů. Písečná pláž nadchne především děti, paleta vodních aktivit sportovce a pěkná okolní příroda turisty. Řada zajímavých cílů láká k procházkám či delším výletům.

V Cala Mandia si můžete vybrat ze dvou krásných písečných pláží: jižní, stejnojmenné písečné pláže a severní, o trochu menší Cala Anguila, patřící k letovisku stejného jména. Obě pláže jsou si velice podobné – ukončují nepříliš dlouhé zátoky lemované svahem s romantickými, strmými a různě vysokými útesy. I když pláže nejsou nijak rozlehlé, svým vybavením, dobrou dostupností, bezpečností a neopakovatelnou atmosférou nadchnou každého návštěvníka.

Křížem krážem Malorkou

Cala-Mandia.jpg

Typickou stavbou v Cala Mendia jsou ubytovací zařízení a vše pro zajištění pohodové dovolené všech klientů. Proto je zde otevřen supermarket, lékárna, půjčovna automobilů a funguje tu zastávka hromadné dopravy. Na mlsné jazýčky čeká několik restaurací, večer můžete posedět v baru a nechybí ani prodej suvenýrů. Sportoviště jako tenisové kurty většinou patří k jednotlivým hotelům, na plážích si lze užít celou plejádu vodních aktivit.

Hrst nápadů, jak si co nejlépe vychutnat dovolenou na Mallorce:

  • Navštívit druhé největší město ostrova Manacor, proslulé výrobou perel Majorica
  • Zahrát si golf v resortech Vall D´Or nebo Pula
  • Udělat si výlet do Cuevas del Drach, největších krápníkových jeskyní Malorky s podzemním jezerem
  • Prohlédnout si hlavní město Palma de Mallorca

Zobrazit podrobné informace