Paguera

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Peguera, oblíbený způsob prázdnin na Mallorce

Příjemné španělské letovisko Peguera leží v srdci zátoky Santa Ponca na úplném jihozápadě největšího baleárského ostrova Mallorca. Je součástí dlouhého pásu vyhlášených rekreačních středisek lemujících pobřeží Středozemního moře až k 24 kilometrů vzdálené metropoli Palma de Mallorca. Hlavní město i blízké mezinárodní letiště jsou snadno dostupné po dálnici začínající hned u Peguery.

Další blízká rekreační střediska:

Dostatek písku, sluníčka i zábavy pro všechny

Bývalá nevelká rybářská vesnice Peguera se nachází v mírně kopcovité krajině mezi piniovými háji a pyšní se nádhernými plážemi i pestrou nabídkou aktivit a zábavy pro všechny věkové skupiny. Díky tomu si v tomto rušném městečku užijí pěknou, pohodovou dovolenou rodiny s dětmi, sportovci, milovníci golfu a přírody, senioři i mladé, zamilované páry.

Peguera se do srdcí svých návštěvníků dostává především zásluhou překrásných pláží. Je celkem jedno, sluníte-li se na Platja des Morts, Platja Gran de Tora, Platja de Palmira či maličké Calo d´en Monjo. Všechny se vyznačují jemným, světlým pískem, decentním klesáním do průzračné vody a množstvím doprovodných služeb. Velkou výhodou je, že v poměrně členitém pobřeží s častými kamenitými zátočinami si můžete najít ten svůj odlehlý plácek a nerušeně relaxovat.

Dovolená ušitá pro aktivní a sportovně založené jedince

Paguera.jpg

Centrem městečka se vine pěší zóna Boulevard Peguera, na níž se nachází mnoho obchodů, restaurací, barů a diskoték, lákajících návštěvníky k příjemnému prožití večera. Příroda v okolí poskytuje dobré příležitosti k procházkám, jízdám na kole nebo na koních. Pro sportovně založené hosty jsou k dispozici tenisové kurty, stáj s koňmi a golfové hřiště Andratx.

Další atrakce blízko Peguery:

  • Velkolepá show v Marinelandu Mallorca
  • Akvapark Western Water Park u Magalufu
  • Památky a rušné ulice metropole Palma de Mallorca

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Paguera

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.