Las Caletillas

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Las Caletillas, dovolená všech barev i chutí

V severní části kanárského ostrova Tenerife objevíte rozšafné letovisko Las Caletillas, častý cíl milovníků pohodové dovolené s možností výletů do širokého okolí. Blízká dálnice zaručuje rychlé spojení s 15 kilometrů vzdálenou metropolí Santa Cruz de Tenerife. Na druhou stranu ležící Candelaria, význačné poutní místo, poskytuje dostatek příležitostí k nákupům i ochutnání skvělé španělské kuchyně.

Pláže v Las Caletillas a možnosti koupání

Las Caletillas za sebou nemá příliš dlouhou historii, o to svěžejším a komfortnějším dojmem na své návštěvníky působí. Najdete tady klid, kvalitní infrastrukturu, řadu příležitostí k zábavě a zároveň dostatek soukromí.

Hlavní městská pláž v Las Caletillas měří necelé dva kilometry, pokrývá ji tmavý, hrubý písek s drobnými kamínky a na dvou místech je uměle rozšířena velkými kamenitými moly. Nabídku doplňuje řada menších pláží jako například Playa Cho Vito na severu.

Další rekreační střediska poblíž Las Caletillas

Las Caletillas a nabídka zábavy

Las-Caletillas.jpg

V Las Caletillas nechybí žádná ze základních služeb turistické infrastruktury. Kromě plně vybavených hotelových komplexů jsou zde v provozu restaurace s chutnou španělskou kuchyní, bary i kavárny, supermarkety a obchůdky. Další fungují v navazujícím letovisku Punta Larga, navíc autobusy odsud jezdí až do hlavního města Santa Cruz de Tenerife.

V okolí si můžete vybrat z početných golfových resortů nebo vyplout za pozorováním kytovců. Rozhodně vyplatí půjčit si automobil a poznat největší atrakce ostrova:

Zobrazit podrobné informace