Costa del Silencio

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Costa del Silencio, dovolená na jihu Tenerife

Moderní španělské prázdninové středisko Costa del Silencio leží společně se svým sousedem Las Galletas na úplném jihu oblíbeného dovolenkového ostrova Tenerife. Takřka na dohled od letoviska se nachází největší zdejší rekreační zóna začínající rušným Los Cristianos, na opačné straně se za zelenými pažity Golf del Sur a Amarila Golf rozléhá mezinárodní letiště Aeropuerto Reina Sofia. Hlavní město Santa Cruz de Tenerife leží asi 72 kilometrů daleko.

Koupání u Costa del Silencio je pro zkušené plavce

Charakter Costa del Silencio plně vystihuje jeho název, který v překladu zní „Tiché pobřeží“. Příjemnou dovolenou tady prožijí všichni milovníci klidu, hukotu nekonečného oceánu, divoké přírody a romantických toulek krajinou. Pokud byste přeci jen dostal chuť okusit slasti nočního života na Tenerife, stačí popojet do pár kilometrů vzdáleného Playa de las Américas.

Pod vulkanickým kuželem Montaňa Amarilla objevíte malou pláž Callao de la Cochina, jinak je však pobřeží Costa del Silencio takřka celé kamenité a prudce padající do Atlantiku, s občasnými štěrkovými úseky. Přístup do vody usnadňují občasné žebříky, ke slunění lze využít několika betonových mol. Pláže z tmavého, hrubého, sopečného písku jsou až ve vedlejším Las Galletas.

Další rekreační střediska poblíž Costa del Silencio

Co všechno stihnout v Costa del Silencio

Costa-del-Silencio.jpg

Costa del Silencio disponuje solidní turistickou infrastrukturou. I když se tu většina společenského života odehrává v jednotlivých ubytovacích zařízeních, najdete v ulicích dostatečně pestrý výběr obchůdků, restaurací a barů. Především třída Jose Antonio Tavio je plná gastronomických podniků jako například Casa Viva či Camaleón, barů a butiků, k dispozici jsou i dobře zásobené supermarkety.

Autem, autobusem nebo pěšky, vydejte se za turistickými lákadly největšího z Kanárských ostrovů:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Costa del Silencio

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím