Beldibi

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Beldibi, lenošivá dovolená na Turecké riviéře

Menší, o to pohodovější prázdninové letovisko Beldibi vyrostlo z původní rybářské vesničky mezi velkoměstem Antalya a význačným turistickým střediskem Kemer. Nachází se v západní polovině Turecké riviéry, poněkud stranou od hlučných center jako Side či Belek. Mezinárodní letiště Antalya Havalimani je díky rychlostní silnici dostupné zhruba za hodinu jízdy.

Beldibi: v kraji klidných pláží a vysokých hor

Beldibi se může pochlubit jedinečnou polohou v úžasné krajině mezi Středozemním mořem a malebným pohořím Bey Daglari, jehož vrcholy jako Kizlarsivrsi Dagi přesahují 3 tisíce metrů. Nádhernou dovolenou tady proto prožijí milovníci turistiky a vůbec všichni příznivci sportovních aktivit, rodiny s menšími dětmi a každý, kdo má rád romantickou, klidnou atmosféru.

Písečné pláže s příměsí kamínků pod skvostnými horskými panoramaty se táhnou podél celého pobřeží Beldibi. Disponují vynikajícím vybavením a díky jejich mírnému klesání do vody si na nich pěkně pohrají i vaše ratolesti. Kromě povinných slunečníků s lehátky nechybí pochozí lávky pro lepší pohyb po písku, toalety, restaurace, sprchy ani široká nabídka vodních sportů.

Lákadla kolem Beldibi jsou hlavně pro milovníky divoké přírody

Beldibi.jpg

I když Beldibi rovná se hlavně moderní ubytovací zařízení, najdete tady také celou řadu návazných služeb, ostatně jak se na správné turecké rekreační středisko sluší a patří. Zvláště podél ulic Atatürk či Molla Musa funguje dostatek restaurací, kaváren a obchůdků, v nichž můžete ochutnat typickou zdejší gastronomii a koupit si nějaký ten suvenýr. Zastoupeny jsou taktéž markety s potravinami, lékárna a bankomat. Využijte pobytu na jihu Turecka k výletům za atrakcemi v okolí Beldibi jako:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Beldibi