×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 31°C červenec / srpen *
  • 25°C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Santa Teresa Gallura, dovolená bez mráčku

Rekreační středisko Santa Teresa Gallura (sardinsky Lungone, galursky Lungoni) se rozkládá na úplném severu Sardinie v provincii Sassari. Leží na břehu Bonifáckého průlivu, oddělujícího Středozemní a Tyrhénské moře, za kterým se ve vzdálenosti 15 kilometrů rýsují obrysy Korsiky. Do města Olbia s mezinárodním letištěm je to odsud zhruba 60 kilometrů, ostrovní metropole Cagliari leží na opačném konci ostrova necelé 4 hodiny jízdy autem daleko.

Podlehněte kouzlu pláží u Santa Teresa Gallura

Ve starověku se na místě Santa Teresa Gallura zřejmě rozkládalo důležité město Tibula, dnes se jedná o jednu z nejoblíbenějších lokalit k trávení letní dovolené na Sardinii. Využívá své výhodné polohy poblíž vyhlášeného Smaragdového pobřeží a národního parku Maddalena, ale také vynikající infrastruktury a řady turistických cílů v okolí. Na své si tady přijdou milovníci bezstarostné relaxace u moře i zájemci o aktivní prožití prázdnin. Nejbližší pláž z Santa Teresa Gallura představuje písečná Rena Bianca na severním okraji letoviska. I přes svou šířku pouhých 200 metrů nabízí dostatek prostoru k opalování, čistou vodu a pěkné výhledy ze sousedních skalisek. Pokud toužíte po trochu klidu, zamiřte na vzdálenější pláže roztroušené v okolních romantických zátočinách. Východním směrem natrefíte na malebnou Spiaggia Porto Quadro či Spiaggia La Marmorata, na západně se táhnoucím poloostrově Capo Testa stojí za vyzkoušení báječná Spiaggia Zia Culumba.

Další rekreační střediska poblíž Santa Teresa Gallura

Vybavení Santa Teresa Gallura a možnosti zábavy

St-Teresa-di-Gallura.jpgVzhledem k důležitosti Santa Teresa Gallura zde najdete lékařské středisko, poštu, informační službu, banku a jiné služby. Většina restaurací, cukráren a obchůdku se soustřeďuje podél ulice Via Nazionale, větší potravinové supermarkety fungují na jihu obce. Z památek neopomeňte zbytky vojenského opevnění, kostel Madonna del Buoncammino nebo nurágské naleziště Lu Brandali. A až se projdete kolem rozlehlé jachetní mariny, vydejte se na výlet:

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím