Colostrai / Muravera

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Colostrai a Muravera, ve všech směrech povedená dovolená

Roztomilé letovisko Colostrai se ukrývá na jihovýchodě Sardinie asi 10 kilometrů od vnitrozemského městečka Muravera (Murera). Spojení mezi nimi zajišťuje silnice, míjející zelené pahorky vrchoviny Baccu Arrodas na západě. Jedinečnost jeho polohy ovlivňuje několik lagun (Stagno di Colostrai, Stagno di Feraxi) v okolí blízkého ústí řeky Rio Picocca do Tyrhénského moře. Metropole Cagliari se nachází kolem 70 kilometrů daleko.

Pláže Colostrai zaujmou každého

Colostrai-Muravera.jpg

Nejbližšímu okolí Colostrai dominuje úrodná nížina plná vodních kanálů, zemědělských políček a rurálních usedlostí. Z východu ji obklopuje podlouhlé mořské pobřeží a na ostatních světových stranách se zvedají nevysoké kopce jako Bruncu Nieddu Mannu (574 m n. m.) či Monte Liuru (420 m n. m.). Nedaleká Muravera nabízí základní služby a jako celek tato oblast láká především rodiny s dětmi, seniory a milovníky klidné dovolené.

Přímo podél Colostrai se táhne nádherná písečná pláž Spiaggia di Colostrai, ohraničená kamennými náspy u vyústění laguny na jihu a skalnatým poloostrovem Torre delle Saline na severu. Dosahuje délky necelých 2 kilometrů a svým klidným charakterem osloví zejména zájemce o pohodovou relaxaci pod horkým středomořským sluníčkem. O jejich pohodlí a bezpečnost pečuje dohled plavčíka, lehátka se slunečníky a stánky s občerstvením.

Další rekreační střediska poblíž Colostrai

Vybavení Colostrai a zábava v jeho okolí

V Colostrai sice funguje malá prodejna potravin a pár restaurací, jinak však budete závislí na nabídce konkrétního ubytovacího zařízení. Druhou možnost představuje hlavní ulice Via Roma v Muraveře, kde najdete supermarkety, bary, lékárnu, poštu a banku. Kdo dává přednost příjemným procházkám, může vyzkoušet přírodní rezervaci Pineta di Prumari, skalnaté útvary Perda Diana nebo kostelík Chiesa di Sant'Andrea apostolo ve vísce San Priamo. Spoustu zajímavých míst ukrývá i zbytek Sardinie:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Colostrai / Muravera

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.