Geremeas

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Geremeas, dovolená v pohodovém stylu

Menší a klidnější letovisko Geremeas objevíte na jihovýchodě Sardinie u zálivu Golfo degli Angeli. Leží mezi břehy Tyrhénského moře a panoramatickou silnicí z vyhlášeného centra Villasimius. Jeho nedalekými sousedy jsou Flumini di Quartu, přecházející zvolna v předměstí metropole Cagliari, a malá rekreační střediska Maracalagonis či Solanas na jihu. Na dvě části ho dělí ústí říčky Riu Morongiu.

Pláže Geremeas jsou pro malé i velké

Geremeas.jpg

Rekreační resort Geremeas vznikl pouze za účelem rozvoje turistického ruchu a o jeho původně velkolepých plánech svědčí i pozůstatky zrušeného akvaparku. Dnes se jedná o příjemnou a klidnou oblast, administrativně začleněnou pod obec Quartu Sant'Elena, které dominuje blankytné moře obklopené zelenými kopci.

Geremeas se pyšní trojicí na sebe navazujících pláží Spiaggia di Kala 'e Moru, Spiaggia di Marongiu a Spiaggia di Baccu Mandara. Dohromady vytvářejí písečný pás o délce 1,5 kilometrů, který rozděluje pouze řeka Morongiu. Všechny pokrývá světlý písek, Tyrhénské moře láká ke koupání svými průzračnými, blankytnými tóny a okolí vylepšují duny, romantické zátočiny a kamenité ostrohy.

Další rekreační střediska poblíž Geremeasu

Zábava, sport a výlety z Geremeas

V Geremeas najdete pouze základní infrastrukturu a odkázáni budete především na vybavení jednotlivých ubytovacích zařízení. Nudit se nebudete hlavně v případě pohybových aktivit. Zaručuje to množství tenisových kurtů, sportovních hřišť, cyklistických terénů a taktéž severozápadní vítr mistral, ideální k provozování kitesurfingu a windsurfingu. Z Geremeas se také můžete vypravit za mnoha lákadly Sardinie:

  • Kouzelný ostrov Sant'Antioco s báječným pobřežím
  • Nejvyšší hora Punta La Marmora (1 834 m n. m.)
  • Akvapark Diverland u Cagliari

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím