Water Paradise

Lokalita: Itálie Sardinie Water Paradise
Typ: Lázně, wellness, relaxace

Náš názor

Vodní svět Water Paradise

Kombinace zábavy, hudby, slunce, zelené trávy, přátelské atmosféry a ochotné obsluhy, to je akvapark Water Paradise. Kromě velkých tobogánů a klouzaček v něm nechybí vodní hřib, bazénky s protiproudem, plavecký bazén ani laguna pro děti a neplavce.

Vodní svět Water Paradise se nachází jenom pár set metrů od pobřeží Středozemního moře na okraji prázdninového resortu Marina Sorso. Je to zhruba 10 kilometrů od krajské metropole Sassari, 20 kilometrů od přístavu Porto Torres a 40 kilometrů od historického Alghera.

Water Paradise

Water Paradise nabízí na ploše 25 tisíc metrů čtverečních celou řadu atrakcí. K nejvyhledávanějším patří duo prudkých skluzavek Kamikaze o délce 50 metrů, uzavřený tobogán Black hole pro jízdu na gumovém člunu a velký bazén s umělým vlnobitím.

Zábavní park Water Paradise je sice z trojice sardinských akvaparků (ještě Aquadream u Costa Smeralda a Aquafantasy poblíž Isola Rossa) nejmenší, rozhodně si však zaslouží vaši pozornost. Vodní lákadla doplňují hřiště na plážový volejbal, sluneční louka, restaurace, sociální zázemí a parkovací plocha.

  • Neváhejte tedy a navštivte Water Paradise na Sardinii.

Podobná místa

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím