Marina di Sorso

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Marina di Sorso, slunečná dovolená u blankytného moře

Menší resort Marina di Sorso se nachází zhruba 3 kilometry od vnitrozemského městečka Sorso. Najdete ho v srdci zálivu Asinara na severozápadě Sardinie v provincii Sassari, pod pahorky pohoří Anglona. Do krajského města Sassari s katedrálou San Nicola to je 17 kilometrů. Po rychlostní silnici se odsud do metropole Cagliari dostanete během 2 a půl hodiny.

Ochutnejte dlouhé pláže kolem Marina di Sorso

Marina di Sorso

Oblast kolem Marina di Sorso charakterizuje nízká hustota zástavby a minimum ubytovacích zařízení, ukrytých většinou v pobřežní bujné vegetaci, přecházející ve vinohrady a olivové háje. Plochá krajina doslova vyzývá k nenáročným procházkám, cyklistickým vyjížďkám či návštěvě některého z četných gastronomických podniků. Dovolená se tady hodí pro rodiny s malými dětmi, sportovce a všechny milovníky výletů do zajímavých lokalit.

Několik kilometrů dlouhá pláž Spiaggia della Marina di Sorso vás nadchne svou prostorností, světlým pískem a pomalým klesáním do vod Středozemního moře. Začíná ústím říčky Fiume Silis na východě a končí až v prostoru u jezera Stagno di Platamona na západě. Její pomyslné srdce tvoří restaurace La Risacca poblíž plážového parkoviště. Lehátka se slunečníky na ní získáte za poplatek.

Další rekreační střediska poblíž Marina di Sorso

Prázdniny a zábava v Marina di Sorso

Největší atrakci oblasti představuje akvapark Water Paradise u Eden Beach (o něco dále funguje další vodní svět Aquafantasy). Pokud budete v Marina di Sorso v první polovině srpna, rozhodně si nenechte ujít oslavu Calici di Stelle zahrnující jarmark a ochutnávku vína. Za památkami i nákupy se vydejte do starobylého Porto Torres asi 13 kilometrů západně. Ještě více na západ to je do letoviska Stintino, brány do přírodní rezervace Asinara. Blízko se ukrývají další historické lokality Sardinie:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Marina di Sorso

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.