Isola Rossa/Marinedda

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Isola Rossa a Marinedda, dovolená nejen pro labužníky

Rekreační zóna v okolí lokalit Isola Rossa a Marinedda se rozkládá na severu Sardinie v místech, kde se ostrov začíná přibližovat ke Korsice natolik, že lze hovořit o začátku Bonifáckého průlivu. Západně se táhne záliv Asinarapřírodní rezervací stejného jména, směrem do vnitrozemí se za hradbou pohoří Gallura ukrývají historická města Tempio Pausania, Arzachena a Olbia. Do krajského centra Sassari to je odsud 60 kilometrů.

Pláže Isola Rossa a Marinedda okouzlí každého

Isola-Rossa.jpg

Dávná rybářská víska Isola Rossa se nazývá podle blízkého ostrůvku ve Středozemním moři s nachově zbarvenými žulovými útesy. Tvoří severní okraj rozsáhlé turistické oblasti, rozvíjené od 60. let minulého století a táhnoucí se jihozápadně až ke Castelsardu. V posledních letech se stala středem zájmu rodin s dětmi, které si ji oblíbily díky dobré dostupnosti všech služeb, klidu a výtečným podmínkám ke koupání.

Kolem letovisek Marinedda a Isola Rossa vás čeká řada nádherných pláží různé velikosti a tvaru, vždy však udivujících svou rozmanitostí, čistotou a báječnými výhledy. Nejlepší dostupností se pyšní duo městských pláží Spiaggia del Porto a Spiaggia Longa (Funtana 'Eccia) s jemným, bílým pískem a oddělených velkorysou vyhlídkovou plošinou. Skvělou alternativu představuje Spiaggia La Marinedda s dostatkem prostoru pro každého milovníka vodních radovánek a naopak decentní Spiaggia di Punta li Canneddi.

Další rekreační střediska poblíž Isola Rossa a Marinedda

Vyberte si z nabídky zábavy a aktivit v Marineddě a Isola Rossa

Obchody, restaurace s vynikající sardinskou kuchyní, kavárny, bary či bankomaty patří ke standardnímu vybavení Isola Rossa. Na jeho okraji vyrostl supermarket a ujít si nenechte ani pravidelné trhy. Za dominantu městečka lze považovat španělskou strážní věž Torre Spagnola z konce 16. století. Blízké Costa Paradiso proslulo divokým, romantickým pobřežím a četnými potápěčskými lokalitami, za procházku stojí také vyhlídka z nedalekého mysu Punta di Canneddi. Co zajímavého ještě uvidíte na Sardinii?

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Isola Rossa/Marinedda

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.