1. Fischer.cz
  2. Itálie
  3. Sardinie
  4. Santa Margherita di Pula

Santa Margherita di Pula

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Santa Margherita di Pula, bezva lokalita ke sportu i oddechu

Rozsáhlé rekreační centrum Santa Margherita di Pula se rozkládá na nejjižnějším okraji italského ostrova Sardinie, přímo u břehů Tyrhénského moře. Směrem do vnitrozemí se zvedají kopce pohoří regionu Iglesiente. Do metropole Cagliari včetně mezinárodního letiště to z něj je asi 40 kilometrů. Nejbližší městečka v okolí jsou Pula a Teulada.

Další blízká rekreační střediska:

Plážový eden na sardinském jihu

Santa Margherita di Pula je v podstatě rozlehlý borovicový lesopark, křižovaný silničkami a osázený hotely či luxusními rezidencemi. Můžete si tady užívat pestré procházky v konejšivém stínu pinií, nádherné pláže, hojnost slunečních paprsků, hezkou krajinu, spoustu památek a pestrou nabídku aktivit. Jedná se o skvělou destinaci k prožití klidné rodinné dovolené i akčního pobytu s nejrůznějšími podobami zábavy.

Skvostné pláže u Santa Margherita di Pula jsou pokryty bílým pískem a pomalu se noří do křišťálově čisté vody. Charakteristická pro ně je pohodová atmosféra, nízký počet rekreantů a dostatek volného místa. K dispozici bývají slunečníky s lehátky a široká nabídka vodních sportů včetně jízdy na šlapadlech, skútrech nebo vodních lyžích, paraglidingu, potápění a windsurfingu.

Za aktivní dovolenou do Puly

Santa-Margherita-di-Pula.jpg

Pro vaši spokojenost s dovolenou v Santa Margherita di Pula bude důležitá především vybavenost vašeho ubytovacího zařízení, jinak tady totiž příliš mnoho služeb k dispozici není. Výjimku tvoří sousední letovisko Comunione Stella Marina s několika restauracemi a kavárnami. Zato na sportovce čekají tenisové kurty, terény vhodné k cyklistice a turistice, golfové hřiště Is Molas či motokárová dráha.

Chcete-li poznat blízké i vzdálené okolí Santa Margherita di Pula, vyzkoušejte:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím