1. Fischer.cz
  2. Itálie
  3. Sardinie
  4. Santa Margherita di Pula

Santa Margherita di Pula

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Santa Margherita di Pula, bezva dovolená plná sportu i oddechu

Rozsáhlé rekreační centrum Santa Margherita di Pula se rozkládá na nejjižnějším okraji italského ostrova Sardinie, přímo u břehů Tyrhénského moře. Směrem do vnitrozemí se zvedají kopce pohoří regionu Iglesiente, nejbližší městečka v okolí jsou Pula a Teulada. Do metropole Cagliari včetně mezinárodního letiště to je asi 40 kilometrů.

Plážový eden u Santa Margherita di Pula

Santa Margherita di Pula, v podstatě rozlehlý borovicový lesopark, křižují silničky vedoucí k hotelům či luxusním rezidencím. Můžete si tady užívat pestré procházky v konejšivém stínu pinií, nádherné pláže, hojnost slunečních paprsků, hezkou krajinu, spoustu památek a pestrou nabídku aktivit. Jedná se o skvělou destinaci k prožití klidné rodinné dovolené i akčního pobytu s nejrůznějšími podobami zábavy.

Skvostné pláže u Santa Margherita di Pula pokrývá bílý písek a pomalu se noří do křišťálově čisté vody. Charakterizuje je jedinečná pohodová atmosféra, nízký počet rekreantů a dostatek volného místa. K dispozici bývají slunečníky s lehátky a široká nabídka vodních sportů včetně paraglidingu, potápění, windsurfingu a jízdy na šlapadlech, skútrech nebo vodních lyžích.

Další rekreační střediska poblíž Santa Margherita di Pula

Za aktivní dovolenou do Puly

Santa-Margherita-di-Pula.jpg

Pro vaši spokojenost s dovolenou v Santa Margherita di Pula bude důležitá především vybavenost vašeho ubytovacího zařízení, jinak tady totiž příliš mnoho služeb k dispozici není. Výjimku tvoří sousední letovisko Comunione Stella Marina s několika restauracemi a kavárnami. Zato na sportovce čekají tenisové kurty, terény vhodné k cyklistice a turistice, golfové hřiště Is Molas či motokárová dráha. Chcete-li poznat blízké i vzdálené okolí Santa Margherita di Pula, vyzkoušejte:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Santa Margherita di Pula