Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

St. Paul´s Bay, dovolená u půvabného zálivu

Město St. Paul´s Bay (maltsky San Pawl il-Bahar) obklopuje záliv stejného názvu na severozápadním pobřeží ostrova. Patří k němu i obce a rekreační resorty Bidnija, Bugibba, Burmarrad, Mistra, Qawra, San Martin, Wardija a Xemxija. Do metropole Valletty odsud vede rychlostní komunikace, pokračující až k mezinárodnímu letišti Ajruport Internazzjonali ta' Malta.

Kde v St. Paul´s Bay najít pláže

Své jméno získalo St. Paul´s Bay podle apoštola Pavla, jehož loď tady podle Bible ztroskotala při cestě do Říma. Dnes se rekreační oblast podél zátoky svatého Pavla vyznačuje rušnou atmosférou a četnými možnostmi zábavy. Líbit se tady bude především mladým rekreantům, sportovcům a vůbec všem zájemcům o aktivní prožití dovolené. Středozemní moře u St. Paul´s Bay má převážně skalnaté a velice prudké břehy. Mezi kameny občas najdete skrytá, romantická místa vhodná ke slunění a koupání, příkladem budiž Fekruna Beach u severního vyústění zálivu. Nedostatek pláží se zde řeší řadou upravených ploch pro přístup do vody jako betonová mola, můstky či kamenité náspy.

Další rekreační střediska poblíž St. Paul´s Bay

St. Paul´s Bay a zábava na mnoho způsobů

St-Paul´s-Bay.jpgVzhledem ke své velikosti a popularitě skýtá St. Paul´s Bay kompletní servis v podobě gastronomických zařízení, obchodů a dalších služeb (pošta, banka, autopůjčovna, čerpací stanice). Na své si zásluhou punských hrobek, středověké pevnosti Wignacourt Tower a pozůstatků megalitických chrámů v Bugibbě a Xemxiji přijdou milovníci historie. Stačí vydat se kousek dál za hranice města a čekají vás další zajímavá místa na Maltě:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - St. Paul´s Bay

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.