Cirkewwa

Mapa

Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Cirkewwa, všechny trumfy pro vydařené prázdniny na Maltě

Rekreační oblast Cirkewwa se nachází na severozápadním, členitém cípu Malty, který zde vytváří poloostrov Marfa s řadou zátočin, spojený s hlavním ostrovem zhruba tisíc metrů širokou šíjí. Dominantou Cirkewwy je areál trajektového přístaviště, z nějž vyplouvají lodě k ostrůvkům Comino a Gozo, vzdáleným pouhých několik kilometrů. Po rychlostní silnici přes letovisko Bugibba to však není daleko ani do metropole Valletta, ležící na opačné straně ostrova.

Další blízká rekreační střediska:

Skvělé umístění a řada pláží kolem

Cirkewwa těží z polohy v méně osídlené části Malty. Typické jsou pro její okolí zemědělské usedlosti, občasné lesíky a skalní útvar Marfa Ridge, symbolicky ji oddělující od zbytku ostrova. Zásluhou mnoha pláží si tady užijí zvláště rekreanti těšící se na opalování a koupání, dále obdivovatelé historických památek i milovníci přírody, na něž tu dokonce čeká chráněná rezervace Ghadira.

Velkou předností Cirkewwy jsou zdejší písečné pláže, neboť značná délka zbývajícího maltského pobřeží je lemována především útesy. Ke zdejším skvostům patří nevelká pláž Paradise Bay na západě, ohraničená krásnými skalisky. Pěšky se k ní dá dojít z autobusové zastávky Musa. Další písečné pláže Golden Bay, Palm Beach Lido a Mellieha Bay jsou o něco dále, stále se však vyplatí na ně zajít. Blankytná barva průzračné mořské vody je tady prostě okouzlující.

Pestré možnosti zábavy na Maltě

Cirkewwa.jpg

Během dovolené v Cirkewwě budete ohledně služeb odkázáni hlavně na svůj hotel. Vyberte si proto takový, který disponuje dostatečně širokou a kvalitní vybaveností. Dobře připraveni zde jsou na sportovce: počet potápěčských terénů je kolem Cirkewwy takřka nevyčerpatelný, k nejvyhledávanějším surfařským lokalitám se řadí St Paul´s Bay, Bahar ic Caghaq a Mellieha Bay, nechybí však ani tenisové kurty nebo turistické trasy.

Využijte dovolenou na Maltě a navštivte taktéž:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Cirkewwa

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím