Podrobné informace

  • 27 °C červenec / srpen *
  • 29 °C červenec / srpen *
  • 1PAB/23,757CZK

* průměrné teploty

Playa Bonita, dovolená v klidu, se sluncem a u pláže

U 2 kilometry široké zátočiny v pacifickém zálivu Bahía de Panama se rozkládá významné letovisko Playa Bonita. Je to jenom 10 kilometrů západně od mostu Puente de las Américas, který překonává jižní (tichomořské) vyústění Panamského průplavu, a je i vstupní branou do hlavního města Ciudad de Panamá. Kousek od pobřeží se nachází ostrůvek s bývalou americkou vojenskou základnou Fort Grant, v blízkém vnitrozemí je v provozu mezinárodní letiště Aeropuerto Panamá Pacífico.

Další blízká rekreační střediska:

Playa Bonita je pláž jako z katalogu

Luxusní rekreační středisko Playa Bonita těží z blízkosti panamské metropole, výtečné dopravní obslužnosti a zároveň odlehlosti od větších sídel. Výsledkem je nabídka klidné dovolené pro celou rodinu v komfortních ubytovacích komplexech, poklidná atmosféra a dostatek aktivit pro každého. Z pláže navíc můžete pozorovat rušný provoz lodí mířících k Panamskému kanálu.

Hlavní tahák letoviska Playa Bonita tvoří pláž stejného jména, na obou svých koncích ukončená bohatou tropickou vegetací. Díky délce kolem 1 100 metrů a nejširším místům až 120 metrů poskytuje dostatek soukromí pro každého rekreanta. Pokrývá ji světlý písek, mořské dno zde klesá jenom zvolna a hotely zajišťují potřebné vybavení včetně nabídky vodních sportů.

Jak si užít pobyt na Playa Bonita

Playa-Bonita.jpgRozlehlé hotelové areály u Playa Bonita zahrnují kompletní turistickou infrastrukturu (restaurace, obchody, bazény a jiná sportoviště). Za další zábavou se lze vydat do sousedních resortů Playa Venao a Veracruz, do městečka Fuerte Kobbe u letiště nebo rovnou do rozlehlých čtvrtí Ciudad de Panamá. A kam se vypravit za poznáním a jinými aktivitami?

  • Do zoologické zahrady Summit Botanical Gardens & Zoo
  • K nejvyšší panamské hoře Barú (3 474 m n. m.)
  • Na jedinečné jezero Gatún
  • Do národního parku La Amistad (UNESCO)

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Playa Bonita

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.