Nei Pori

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Nei Pori, dovolená v klidu a v pohodě

Letovisko Nei Pori v Thermském (Soluňském) zálivu Thráckého moře volně navazuje na mnohem větší, vyhlášenější a rušnější středisko Platamonas na severozápadě. Najdete ho v Pierijském kraji na jižním konci Olympské riviéry pod kopci Kato Olimpou, které tvoří přechod mezi horskými masivy Óros Olympos (na severu) a Óssa (na jihu). Mezinárodní letiště Macedonia v Soluni je odsud 120 kilometrů daleko.

Nei Pori a jeho vskutku nádherná pláž

Nei Pori (kolem 800 stálých obyvatel) se pyšní jedinečnou polohou mezi mytickým Olympem a dlouhými, písečnými plážemi na pobřeží. Jedná se o klidnou lokalitu, která nadchne všechny milovníky pohodové dovolené. Kombinuje v sobě odpočinek u moře, sportovní aktivity, procházky malebnými uličkami i výlety za bohatou řeckou historií.

Typickým znakem Nei Pori jsou nádherné písečné pláže, v některých úsecích široké až 100 metrů. Mají pozvolný vstup do moře, bezpečný i pro menší děti. Bohatá nabídka vodních sportů zahrnuje vodní lyžování, jízdu na banánech či parasailing (let na padáku taženým motorovým člunem). A výhledy na pohoří Olymp vás odsud skutečně úchvátí…

Další rekreační střediska poblíž Nei Pori

Co podniknout v Nei Pori

Nei-Pori.jpgPláž v Nei Pori lemuje široká promenáda s mnoha obchody, řeckými tavernami a kavárnami. Nechybí ani autopůjčovna, dětské hřiště, lékárna a několik minimarketů s potravinami. Pořádají se tu pravidelné trhy. Diskotéky a bary najdete v sousedním Platamonas. Ve vnitrozemí za letoviskem vede železniční trať i dálnice. Zkuste pár tipů na zajímavá místa dostupná z Nei Pori:

  • Kouzelná víska Kalambaka v nitru skal
  • Památky města Larisa
  • Dlouhý a hluboký přírodní kaňon Tempi

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím