×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 30°C červenec / srpen *
  • 26°C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Ormos Marathokampos, dovolená v klidné a tradiční rybářské vesnici

Na jihozápadním pobřeží Samu leží v široké zátoce pod 1 443 metrů vysokou horou Kerkis letovisko a přístav Ormos Marathokampos. Na západě na něj navazuje další středisko Kampos Marathokampos a na východě Velanidia Marathokampos. Jejich pojítkem je středisková obec Marathokampos asi 3 kilometry od pobřeží. Do metropole Samos je to necelou hodinu cesty, k mezinárodnímu letišti Aristarchos o 20 minut méně.

Pláže v Ormos Marathokampos

Přestože se původně jedná o malou rybářskou vísku, patří Ormos Marathokampos k vyhledávaným odpočinkovým centrům na ostrově. Vítá každého, kdo rád tráví dovolenou v klidném prostředí. Zaujme přátelskou atmosférou, stylovým ubytováním a pěknými plážemi. Příjemný pobyt umocňují výhledy na blankytné Egejské moře a na hřeben nejvyšších hor ostrova.

V Ormos Marathokampos najdete menší pláž s oblázkovým povrchem, východním směrem se táhne Ormos Beach a na západě je k dispozici malá plážička Tripiti s pohodovým, privátním prostředím. Dobrou dostupností se chlubí i 1 500 metrů dlouhá pláž v sousedním Kamposu pokrytá směsí písku a kamínků. Komu nevadí cestování autem, může popojet k diskrétní pláži Kaladakia asi 10 minut daleko.

Další rekreační střediska poblíž Ormos Marathokampos

Ormos Marathokampos a jeho taverny s výhledem na moře

Ormos-Marathokampos.jpgNevelké Ormos Marathokampos je středisko se základním vybavením v podobě několika obchodů a především se spoustou taveren (Gyroscope, Gialos atd.) nabízejících zážitek z tradiční řecké kuchyně. Ve střediskové obci Marathokampos funguje také pošta, lékárna a minimarket. Letovisko je výhodné k procestování malebného jihozápadního cípu ostrova s úchvatnými sceneriemi a minimálním zásahem civilizace. Co vidět během dovolené na Samu:

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím