Votsalakia

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Votsalakia, dovolená stylová a rodinná

Jedním z nejmalebnějších letovisek řeckého ostrova Samos je bezpochyby Votsalakia. Toto středisko, masovým turismem dosud neobjevené a nepostižené, leží na jihozápadním pobřeží ostrova, přímo u břehů průzračně čistého Egejského moře. Mezinárodní letiště Aristarchos je odsud vzdáleno asi 30 kilometrů, hlavní město Samos ještě o něco dále.

Votsalakia nabízí nejen nádherné pláže

Velká a zářivá budoucnost Votsalakii teprve čeká. O to více si nyní můžete vychutnat nehlučící rekreační středisko s kompletním vybavením k prožití pohodové letní dovolené. Na své si tady zásluhou pěkné pláže a klidného prostředí přijdou zejména rodiny s dětmi. Masiv nejvyššího samoského vrcholu Kerkis, vyrůstající kousek dál z vnitrozemí, vytváří nejen úžasná panoramata, ale také skvělé podmínky k procházkám i náročným horským túrám.

K chloubám střediska Votsalakia určitě patří zdejší 2 kilometry dlouhá, písečná pláž. Zaručuje bezpečný vstup do vody, kompletní plážový servis včetně slunečníků a lehátek, krásné výhledy na moře a ticho z důvodu omezené nabídky motorizovaných vodních sportů. Kolem letoviska se nachází další pláže jako Limnionas či Psili Ammos.

Další rekreační střediska poblíž Votsalakie

Pár rad, kam jet na Samu

Votsalakia.jpg

Votsalakia má velice dobré vybavení k prožití pohodové rodinné dovolené. Samozřejmost představují jsou minimarkety s nabídkou základních potravin, informační centrum a autobusová zastávka. Zejména podél pláží je rozeseto velké množství restaurací, barů a kaváren. Vyzkoušejte tradiční řeckou gastronomii například v tavernách To Koutouki, Akrogiali či Chrisopetro. Tipy na zajímavé výlety po ostrově Samos:

Zobrazit podrobné informace