1. Fischer.cz
  2. Španělsko
  3. Gran Canaria
  4. Campo Internacional, Maspalomas

Campo Internacional, Maspalomas

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Campo Internacional u Maspalomas, dovolená komfortní i zábavná

Moderní ubytovací komplex stylových bungalovů Campo Internacional stojí mezi rušným centrem Playa del Inglés a chráněnou rezervací duny Maspalomas. Obklopují jej další střediska San Fernando, El Tablero, Sonneland a Meloneras, tvořící společně rozlehlý rekreační region na úplném jihu španělského ostrova Grand Canaria. Dálnice zajišťuje rychlé spojení s mezinárodním letištěm i hlavním městem Las Palmas.

Užijte si koupání u Campo Internacional

K typickým znakům Campo Internacional/Maspalomas patří komfortní hotely mezi tropickou zelení, klidná atmosféra a dostatek zábavy v nejbližším okolí. Dovolenou si tady vychutnají všichni milovníci ničím nerušeného pobytu, kvalitních služeb a rozsáhlé sportovní nabídky. Pro mladé, aktivní rodiny je toto letovisko na Kanárských ostrovech doslova jako stvořené.

O 6 kilometrů dlouhé pláži Maspalomas si nemůžete číst, musíte si ji vychutnat na vlastní tělo. Dostanete se k ní procházkou přes duny, po silnici či bezplatným transferem, který zajišťuje většina hotelů. K jejím lákadlům patří jemný africký písek, přinesený větrem z pouští černého kontinentu, báječně čistá voda Atlantiku, mírný sklon umožňující dětem celodenní hrátky, výborný plážový servis a rozsáhlá nabídka občerstvení. Modrá vlajka za čistotu a kvalitu? Samozřejmě udělena!

Další rekreační střediska poblíž Campo Internacional u Maspalomas

Tipy na zábavu u Maspalomas (Campo Internacional)

Maspalomas-2.jpg

Campo Internacional se pyšní širokou škálou sportovního vybavení jako golfové hřiště Maspalomas a centrum se 13 tenisovými kurty. Na severním okraji se rozkládá zábavní park Holiday World, maják na pláži představuje oblíbené startovací místo surfařů. Nákupy si zařídíte ve velké obchodní galerii Faro II nebo můžete taxíkem či autobusem vyrazit do velice živého Playa del Inglés, v němž najdete všechny potřebné služby. Náměty na výlety z Campo Internacional:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Campo Internacional, Maspalomas

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím