Porto Petro

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Porto Petro, jachty a sport pod rozzářeným mallorským sluncem

Kouzelné letovisko Porto Petro najdete položené kolem členité zátoky Středozemního moře na jihu baleárského ostrova Mallorca. Jedná se o oblast romantického pobřeží s mnoha středisky jako Portocolom, Colonia de Sant Jordi či Cala Murada. Hlavní město Palma s mezinárodním letištěm je vzdáleno asi hodinu jízdy autobusem.

Další blízká rekreační střediska:

Pohybem ku zdraví na mallorském pobřeží

Barvité břehy s četnými zátočinami, marinami a plážičkami magickým způsobem přitahují turisty k prožití letní dovolené v Porto Petro. Toto menší rekreační centrum je známé svým přístavem a řadou restaurací, sportovišť a komfortních ubytovacích zařízení. Je jako dělané pro pohodové prázdniny všech milovníků aktivně prožitého pobytu v příjemném prostředí.

Za plážemi musíte z Porto Petro vyrazit dále z města, protože pobřeží je tu lemováno kamenitými břehy, jachetními moly a silnicemi. Nejblíže se nachází plážičky Caló des Homes Morts a Caló de ses Egos, spoustu dalších najdete v sousedním Cala d´Or a zvláště v blízké zátoce Caló des Burget.

Výlety z přístaviště

PortoPetro.jpg

K základnímu vybavení Porto Petro patří minimarket, restaurace kolem přístavu, bankomat a pár obchůdků. Naprostá většina zábavy se tu odehrává ve zdejších hotelích nebo na pobřeží, kde lze využít nabídky různých vodních sportů.

Nadšenci do historie mohou obdivovat zdejší kostel a věž Torre de Porto Petro. Za dalšími zajímavostmi musíte vyrazit do širého okolí, v němž mimo jiné najdete:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Porto Petro

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.