Playa Paraiso

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Playa Paraiso, dovolená jako ráj nejen na první pohled

Nově vybudované, moderní letovisko Playa Paraiso se nachází na západním pobřeží Tenerife. Z jedné strany se tu o četné útesy rozbíjí mocný Atlantský oceán, na druhou rychle k mrakům šplhá nejvyšší hora Španělska, 3 718 metrů vysoké Pico de Teide. Nejbližšími obcemi jsou Adeje a především obří rekreační areál kolem Playa de la Américas. Jižní tenerifské letiště Tenerife Sur Reina Sofia dosáhnete za půlhodinu jízdy po dálnici.

Koupání v Playa Paraiso

Středisko Playa Paraiso je populární hlavně díky své klidné poloze a původní atmosféře, garantující odpočinkovou dovolenou v příjemném prostředí. Na své si přijdou zejména milovníci přírody. Objeví zde půvabná vyhlídková místa a přírodní stezky obklopené plantážemi banánovníků vedoucí podél divokého, romantického pobřeží.

I přes rozeklané, kamenité, na první pohled nepřístupné pobřeží objevíte v Playa Paraiso pár zajímavých míst ke koupání. Tři nejdůležitější se ukrývají v úzkých zátočinách uprostřed střediska. Nejnavštěvovanější z nich, umělý bazén se slanou vodou Lago Lido, vás čeká na začátku srázu Barranco del Pinque, pěkná je i písečná plážička Las Galgas s několika palmami. Třetí do počtu je kamenitá Playa las Salinas.

Další rekreační střediska poblíž Playa Paraiso

Co vše lze stihnout a dělat v Playa Paraiso

Playa-Paraiso.jpg

Najdete tady kromě restaurací, barů a dobrých nákupních možností i lékárnu a dětské hřiště. Autobusy zajišťují pravidelné linkové spojení s okolními středisky jako Costa Adeje a Los Cristianos. Vzhledem k poloze letoviska a jako ideální doplněk k prohlídce ostrova doporučujeme pronájem auta. Poté není problémem vypravit se například do:

Zobrazit podrobné informace