×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 29°C červenec / srpen *
  • 28°C červenec / srpen *
  • 100LKR/16,356CZK

* průměrné teploty

Dovolená Koggala – nádherný pobyt pod sluncem srílanského jihu

Zatím nevelké letovisko Koggala se těší na vaši návštěvu na úzkém pruhu pevniny mezi rozlehlým, členitým jezerem stejného jména a Indickým oceánem. Vede skrz něj i železnice a hlavní silnice spojující historické město Galle na západě s obchodním centrem Matara na východě. Dálnice vedoucí až do šrílanské metropole Colombo a k mezinárodnímu letišti Bandaranaike se vine asi deset kilometrů ve vnitrozemí.

Další blízká rekreační střediska:

Jak moc hezkou pláž pro svou dovolenou si umíte představit?

Koggala je velice příjemné rekreační středisko těžící ze své jedinečné polohy mezi dvěma vodními plochami, nádherných pláží a poměrně dobré infrastruktury. Na jeho okraji se nachází i menší vojenské letiště, u nějž najdete restauraci Catalina s přístupným leteckým veteránem. Se svými dětmi si tady užijete pěknou exotickou dovolenou, ovšem líbit se zde bude i všem ostatním věkovým skupinám.

Představte si pláž pokrytou jemným, světlým pískem, pomalu se nořící do křišťálově čisté vody a dlouhou i širokou tak, že je na ní dostatek místa pro všechny rekreanty i pro hrající si děti. V případě pálícího slunce se můžete schovat pod řadu kokosových palem a hlad zaženete v některém z četných plážových grilů. Přesně taková, a možná ještě o něco krásnější, je Koggala Beach. Srdečně vítejte!

Nevynechejte ani jeden ze srílanských turistických skvostů

Koggala.jpg

Kromě výtečné dopravní obslužnosti se Koggala pyšní i solidní vybaveností službami – najdete tady bankomat, obchody a restaurace a kavárny, poštu, dětské hřiště i policejní stanici. Navštívit můžete muzeum slavného spisovatele Martina Wickramasinghe nebo se projít podél pobřeží a pozorovat úchvatné západy slunce. Kromě toho vás Srí Lanka zve k poznání svých dalších přírodních, historických a kulturních atrakcí jako:

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím