Belek- Bogazkent

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Bogazkent, nenápadná perla u Beleku

Menší turecké letovisko Bogazkent zvolna navazuje na mnohem větší a známější Belek – je od něj odděleno ústím jedné z mnoha místních říček do Středozemního moře. Najdete ho v polovině cesty mezi velkými městy Manavgat a Antalya. K mezinárodnímu letišti se autobusem dostanete během 30 minut.

Další blízká rekreační střediska:

Poklidné, ovšem lákavé středomořské pobřeží

Bogazkent je původně nevelká turecká víska rozkládající se asi pět kilometrů od mořských břehů, u nichž bylo v poslední době vybudováno moderní rekreační středisko. Skládá se ze stovek rekreačních vil kousek od vody a z několika obřích hotelových komplexů přímo na pláži. Oblast však pořád stále ještě není tak rušná, jako je tomu v mnoha jiných úsecích Turecké riviéry.

Mezi Belekem a Bogazkentem se podél pobřeží táhne krásná písečná pláž. Její úseky mají mezi sebe rozděleny zdejší hotelové areály a vzorně se o ně starají. Naprostou samozřejmostí jsou slunečníky s lehátky, nechybí toalety, sprchy, sportovní hřiště ani bary a stánky s občerstvením. Využít lze taktéž dalších krytých ploch či mola k opalování. A vaše děti z široké, do vody volně klesající pláže nedostanete!

Nechte se přemluvit beleckými lákadly

Bogazkent.jpg

Naprostá většina zábavy a servisu se tady odehrává uvnitř jednotlivých ubytovacích zařízení, v nichž k pohodlí hostů přispívá nesmírná škála služeb. Na letovisko Bogazkent navazuje nově vybudované golfové hřiště Gloria Club, za tradičními restauracemi musíte vyrazit do Beleku.

Kam se můžete z Bogazkentu vydat na pěkný výlet? Tady je pár tipů:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím