Okurcalar

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Okurcalar, dokonalá letní pohoda v Malé Asii

Omamný Okulcalar je typicky komfortní letovisko Turecké riviéry. Rozprostírá se na březích Středozemního moře v turisticky známém kraji Antalye, asi 100 kilometrů od stejnojmenného správního střediska. Nejbližšími velkými městy jsou Manavgat a Alanya, severním směrem se vypíná pohoří Geyik Daglar.

Další blízká rekreační střediska:

Vyberte si zábavný pobyt u blankytného moře

Jako všechny resorty na jihu Turecka je i Okulcalar plný luxusních hotelových komplexů, poskytujících služby a stravování na velmi vysoké úrovni. Kolem nich je k dispozici spousta zábavních koutků pro děti včetně vodních atrakcí, komplexní sportovní vyžití, řada taveren, barů a restaurací, kde si pochutnáte na tom nejlepším z místní gastronomie. Bezstarostnou letní dovolenou zde stráví zejména rodiče, pro jejichž ratolesti Okulcalar skýtá nepřeberné množství zábavy a všemožných atrakcí.

Na zdejší asi dvousetmetrové krásné pláži se střídá písek s oblázky. Je omývána téměř průzračným, tyrkysově zbarveným mořem. Voda bývá klidná, sestup do ní je buď pozvolný, nebo jsou k dispozici četná mola, klenoucí se až několik desítek metrů nad hladinu. Pláž je vybavena slunečníky s lehátky a kolem naleznete nesčetné příležitostí k osvěžujícímu občerstvení.

Okurcalarský ráj nakupování a velkolepých památek

Okurcalar.jpg

Městečko Okulcalar je plné typických bazarů a tržnic, na nichž usmlouváte velmi příjemné ceny za šperky, oblečení či rozličné krajové suvenýry. Za většími nákupy se můžete vydat například do nedalekého Side. Milovníci přírody ocení spektakulární hornatou krajinu ve vnitrozemí, plnou romantických kaňonů a tajemných údolíček

Jih Turecka byl obýván již v helénských dobách, proto rozhodně neváhejte a navštivte během své dovolené některé vskutku unikátní pamětihodnosti, které jsou rozesety po celém malebném pobřeží. K nejznámějším patří:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím