Göynük

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Göynük, dobrá volba pohodové dovolené v Turecku

Příjemné rekreační centrum Göynük najdete asi 30 kilometrů jižně od velkoměsta Antalya a jeho mezinárodního letiště. Mnohem blíže, doslova co by kamenem dohodil, to je do známého letoviska Kemer, které se považuje za srdce této části Turecké riviéry. Oblast vyniká klidem, krásnou přírodou, dlouhými plážemi a komfortními ubytovacími komplexy pro celou rodinu.

Vyzkoušejte pláže Göynüku

Göynük se pyšní skvělým umístěním v nádherné krajině: z jedné strany šumí blankytné Středozemní moře a z druhé se k oblakům zdvihá divoké pohoří Bey Daglari se štíty jako Kizlarsivrsi Dagi překonávajícími výšku 3 tisíce metrů. Středisko bylo vybudováno teprve nedávno kousek od městečka stejného jména, proto si tady užijí všichni, kdo touží po klidné dovolené v Turecku naplněné pohybem, romantikou nebo prostě jenom lenošením na pláži.

Pobřeží Göynüku lemuje velice pěkná, několik kilometrů dlouhá písečná pláž s příměsí oblázků. Je široká až 50 metrů a docela svižně sestupuje do teplého moře. Hosté mohou využít rozsáhlé vybavení zahrnující lehátka se slunečníky, převlékárny, sprchy, stánky s občerstvením či dřevěné lávky pro lepší chůzi po písku. Milovníky sportu zaujme pestrá nabídka vodních aktivit.

Další rekreační střediska poblíž Göynüku

Kam za nákupy, zábavou a poznáním v Göynüku

Goynuk.jpg

Göynük nepatří mezi obzvláště rušná letoviska, přesto je v hlavních ulicích v provozu mnoho gastronomických zařízení, obchůdků, marketů i kaváren. Doplňují je butiky, lékárny, bankomaty a supermarkety jako Spar. Pobavit se můžete i v baru, na diskotéce a vaše ratolesti se vyřádí v menším vodním parku Aqua City. Co zajímavého lze podniknout v okolí Göynüku? Přinášíme trochu inspirace:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Göynük