Incekum

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Incekum, to jsou pláže, slunce i krásná turecká příroda

Turecké rekreační středisko Incekum je výtečnou prázdninovou oblastí kolem vyhlášené pláže stejného jména. Nachází se na březích Středozemního moře, kousek od malé vesničky Sitesi, v sousedství střediska Okurcalar, asi 30 kilometrů západně od města Alanya. Po rychlostní silnici se směrem dále na západ rychle dostanete na všechna vyhlášená letoviska Turecké riviéry jako Side i Belek a nakonec i k mezinárodnímu letišti u Antalye.

Další blízká rekreační střediska:

Zachyťte odlesky malebných břehů Turecké riviéry

Kolem pobřeží v Incekum postupně vyrůstají nová a nová ubytovací zařízení zahrnující především rozsáhlé vilové čtvrtě u blízkých lesů, které se postupně táhnou až do pohoří Geyik Dagi. Dovolená se tady bude líbit hlavně rodinám s menšími dětmi a zájemcům o cestování za jedinečnými atrakcemi jižního Turecka.

Pláž Incekum vyniká svou rozmanitostí, střídají se tu skalnaté útesy, piniové lesíky i písečné úseky. Vlastní pláž využívaná k rekreaci je pokrytá jemným, zlatavým pískem, pomalu se noří do blankytně modré vody a nabízí nádherná panoramata od mořské hladiny až po vzdálené vrcholky hor. Pláž není přeplněna turisty, což přináší klid, pohodlí a zároveň však také slabší servis, zahrnující hlavně lehátka se slunečníky a několik vodních sportů.

Prázdniny s vůní Orientu

Incekum.jpg

Incekum je poměrně klidná oblast, v níž je největší ruch soustředěný kolem dálniční komunikace vedoucí podél pobřeží. Právě tady najdete několik restaurací a obchůdků, jinak se musíte spolehnout na služby svého hotelu nebo vyrazit do okolních letovisek Avsallar a Okurcalar, kde je nabídka přeci jen pestřejší.

Kromě procházek pěknou jihotureckou krajinou, plaveb po Středozemním moři či výletu do Alanye, doporučujeme taktéž navštívit:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím