Side-Gündogdu

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Gündogdu, dokonalá relaxace v srdci Turecké riviéry

Poklidné letovisko Gündogdu na jihu Turecka je ideálním místem pro všechny, kdo hledají ničím nerušenou letní dovolenou, spojenou s mořskými radovánkami a spoustou okázalých památek. Středisko se rozkládá u pobřeží Středozemního moře nedaleko výstavního správního centra Manavgatu, zhruba na půli cesty mezi Antalyí a Alanyí.

Další blízká rekreační střediska:

Poklidné prázdniny v azurovém Středomoří

Na rozdíl od většiny letovisek v oblasti, pulsujících neutuchajícím nočním životem, je Gündogdu oázou klidu uprostřed výstavních hotelů se špičkovou úrovní služeb a vynikajícími možnostmi sportovního vyžití. Pro pohodovou, celorodinnou dovolenou je to jedno z nejlepších míst na Turecké riviéře.

Právě u Gündogdu začíná krásná pětikilometrová pláž, která se táhne směrem na východ až téměř k antickému městu Side, které vybíhá do moře na poloostrově v blízkosti Manavgatu. Pláž je pokrytá jemným žlutým pískem a omývána křišťálově čistým, blankytným mořem. Disponuje plným turistickým komfortem včetně lehátek a slunečníků.

Jedinečné suvenýry, unikátní památky

Gundogdu.jpg

Podél celé pláže se táhne nedávno zbudovaná okázalá promenáda, nabízející nespočet příležitostí k nákupům typických suvenýrů a k romantickým procházkám až do centra pozoruhodného Side. Zde a v Manavgatu na vás kromě všudypřítomných tržnic a bazarů čekají i luxusní obchodní centra. Taverny a stylové restaurace nabízejí to nejlepší z turecké kuchyně.

Side je se svými zachovalými antickými památkami rozhodně největším lákadlem oblasti. V okolí však na vás čeká celá řada dalších zajímavých památek, přírodních krás a jiných atrakcí. Během svého pobytu neváhejte navštívit zejména:

Zobrazit podrobné informace

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím