Side-Kumköy

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Kumköy, dovolená pro rodiče, zábava pro děti

Klidné Kumköy je malebným resortem Turecké riviéry, který se rozprostírá západně od starobylého Side nedaleko správního centra oblasti Manavgatu. Sousedí s dalšími letovisky Evrenseki (na západě) a Yali (na východě). Na mezinárodní letiště u města Antalya se po rychlostní silnici dostanete během necelé hodiny.

Aktivní odpočinek u fantastických pláží Kumköy

Kumköy, na rozdíl od větších a věhlasnějších destinací na Turecké riviéře, platí za méně rušné středisko, nesmírně vhodné pro rodiny s dětmi a vůbec pro všechny, kdo hledají během letní dovolené klid a relaxaci. Jedná se o oblast nových a moderních hotelových komplexů, které se pyšní perfektním servisem a uspokojí i nejnáročnější klientelu. Kolem nich je k dispozici rozličné sportovní vyžití a objevíte tu i stylové kavárny a restaurace s mnoha exotickými specialitami.

Kumköy lemuje nádherná, 12 kilometrů dlouhá pláž, táhnoucí se od letoviska Gündogdu až k Side. Je pečlivě udržovaná a pokrývá ji jemný písek, který občas střídají oblázky. Většina pláže disponuje plným komfortem, tedy lehátky, slunečníky, sociálním zázemím a řadou možností k občerstvení. Pozvolný sestup do blankytného Středozemního moře z ní činí perfektní místo pro děti.

Další rekreační střediska poblíž Kumköy

Tipy na aktivity v Kumköy

Kumkoy.jpg

Na nákupy upomínkových předmětů to z pláže rozhodně nebudete mít daleko. Po celé délce pobřeží se totiž táhne rušná promenáda s množstvím obchůdků, po které se dostanete až do starověkého Side, kde výhodně pořídíte různé zajímavé zboží. Celá oblast Turecké riviéry oplývá půvabnou přírodou vnitrozemského pohoří Taurus i množstvím antických pamětihodností. Během svého pobytu v Kumköy můžete žasnout nad jedinečnými lokalitami, jakými jsou například:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Side-Kumköy