Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Evrenseki, nerušená dovolená s perfektními službami

Rozkošné Evrenseki, příjemný resort Turecké riviéry kousek od stejnojmenné obce ve vnitrozemí, se rozpostírá nedaleko oblíbených turistických center Side a Manavgat. Z vnitrozemí Turecka ho ohraničuje malebné pohoří Taurus. Na rozdíl od jiných rušných míst s neutuchajícím nočním životem se Evrenseki vyznačuje poklidnou a relaxační atmosférou, vhodnou zejména pro letní dovolenou rodin s dětmi.

Pláž v Evrenseki nadchne plochou i vybaveností

Krásné hotely v moderním středisku Evrenseki u Side poskytují dokonalé pohodlí a vysoký standard služeb. Všude se neustále konají zábavné animační programy, přes den a večer se můžete usadit ve stylových kavárnách a restauracích, kde ochutnáte vybrané lahůdky turecké gastronomie, proslulou tureckou kávu či rozličné exotické koktejly.

Pětikilometrovou pláž v Evrenseki pokrývá ten nejjemnější písek a táhne se od sousedního resortu Colakli až téměř do Side. Blankytně modré Středozemní moře láká ke koupání, šnorchlování či adrenalinovým aktivitám. Pláž disponuje plným komfortem včetně slunečníků a lehátek a rodiče zajisté potěší velmi pozvolný sestup do vody.

Další rekreační střediska poblíž Evrenseki

Náměty na zábavu v Evrenseki

Evrenseki.jpg

Podél celé pláže v Evrenseki se táhne moderní výstavní promenáda, skýtající hojné příležitosti k nákupům suvenýrů a občerstvení. Na bazarech a tržnicích po celé oblasti velmi levně nakoupíte a rozhodně se tu nebojte smlouvat. V nedalekém Manavgatu na vás čekají také nákupní centra a spousta kulturního vyžití. Pobyt v Evrenseki též obohacuje celá řada mimořádných památek a přírodních krás v jeho okolí. Historie oblasti sahá až hluboko do Antiky, proto se rozhodně nevyhýbejte zdejším proslulým atrakcím, jakými jsou například:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Side-Evrenseki

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.