Nha Trang

Mapa

Podrobné informace

  • 31 - 32 °C červenec / srpen *
  • 27 °C červenec / srpen *
  • 1000VND/1,065CZK

* průměrné teploty

Nha Trang, plážová dovolená ve víru velkoměsta

K nejvyhlášenějším rekreačním střediskům ve Vietnamu patří bezpochyby i Nha Trang v jižní polovině země. Leží u členitých břehů Jihočínského moře, v oblasti několika desítek menších ostrovů. Ze západní strany je město chráněno obloukem pohoří Chong, přesahujícím nadmořskou výšku tisíc metrů. Mezinárodní letiště Cam Ranh se nachází jižně od letoviska.

Další blízká rekreační střediska:

Objevte nejslavnější vietnamskou městskou pláž

Nha Trang (přes 400 tisíc obyvatel) oficiálně vzniklo až v roce 1924, ovšem dnes je překotně se rozvíjejícím centrem odpočinku a zábavy. Zásluhu na tom mají nádherné, písečné pláže, krásné počasí (s výjimkou deštivého přelomu roku) a ohromné množství atrakcí. Hledáte-li exotickou dovolenou ve víru velkoměsta, ale zároveň s možností odpočinku u moře, bude se vám tady určitě líbit.

Městská pláž v Nha Trangu je zřejmě nejpopulárnější svého druhu v celém Vietnamu. Na severu začíná u silničního mostu přes ústí řeky Tro do moře, na jihu končí nedaleko stanice kabinové lanovky na Hon Tre (Bambusový ostrov). Na délku měří 6 kilometrů, na šířku kolem 50 metrů a pokrývá ji světle žlutý, jemný písek. Klesání mořského dna je středně rychlé, objevují se zde příjemné vlny. Samozřejmostí je vybavení lehátky a slunečníky. Celou pláž lemuje rušná promenáda se spoustou restaurací, obchodů a půjčoven sportovních potřeb.

Vyberte si z pestré nabídky zábavy v Nha Trangu

Nha-Trang.jpgCentrem města je čilé tržiště na náměstí Cho Dam, utrácet však můžete i v moderních nákupních galeriích jako např. Nha Trang Center. K nejvíce navštěvovaným turistickým lákadlům patří palác císaře Bao Dai, oceánografický institut, novodobá katedrála, muzeum bakteriologa Alexandra Yersina nebo pětice čamských věží zasvěcených bohyni Po Nagar. Velice populární jsou plavby lodí, šnorchlování a potápění (např. základna Octopus Diving), plovoucí bary či pouliční slavnosti.

Co ještě stojí za návštěvu během dovolené v Nha Trang?

  • Zábavní areál Vinpearl na ostrově Hon Tre s akvaparkem a golfovým hřištěm
  • Lázeňské centrum Thap Ba
  • Vodopády Suoi Tien a Ba Ho
  • Klidná pláž Mui Ne

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Nha Trang

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.