1. Fischer.cz
  2. Itálie
  3. Sardinie
  4. Porto Pino - Sanť Anna Arresi

Porto Pino - Sanť Anna Arresi

Mapa

Podrobné informace

  • 31 °C červenec / srpen *
  • 25 - 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Porto Pino, dovolená po všech stránkách lahodná

Typickou prázdninovou lokalitu sardinského jihozápadu představuje Porto Pino, rozkládající se na mysu stejného jména.  Je to zhruba 6 kilometrů od střediskové obce Sant´Anna Arresi, nad kterou se zvedá pahorek Punta Acuzza (380 m n. m.). Od ní ho odděluje soustava rybníků Stagno di Maestrale, Stagno di Is Brebeis, Stagno di Foxi a dalších. Tvoří součást provincie Sud Sardegna a od metropole Cagliari se nachází přes 1 hodinu jízdy autobusem.

Pláže Porto Pino

Mírně zvlněná, poměrně zalesněná krajina u Středozemního moře láká během léta do Porto Pino velké množství rekreantů. Naprostá většina ubytovacích zařízení zde vyrostla až v posledních desetiletích, letovisko má proto moderní, svěží charakter. Perfektní dovolenou si zde užijí především milovníci bezstarostného odpočinku, koupání a nenáročných vycházek po okolí. Nádherná pláž Prima Splaggia di Porto Pino se táhne za kanálem, který spojuje rybníky s mořem a slouží ke kotvení jachet i jako místo k příjemné procházce. V jižní části, kde ji od sladkovodních ploch dělí romantické duny, na ni navazuje Spiaggia delle Dune. Obě charakterizuje jemný písek, mírné klesání dna, křišťálově čistá voda a vybavení lehátky i slunečníky. Několik menších pláží však najdete i na opačné straně poloostrova (Spiaggia di Porto Pineddu nebo Spiaggia di Sa Bua).

Další rekreační střediska poblíž Porto Pino

Zábava je v Porto Pino, služby jsou v Sant´Anna Arresi

Porto Pino SantAnna ArresiZatímco vybavení Porto Pino se zaměřuje vyloženě na turistický ruch (restaurace, cukrárny, bary, obchůdky se suvenýry a sportovními potřebami), v Sant´Anna Arresi funguje také supermarket, banka, lékárna, pošta a čerpací stanice. Oblast spadá do přírodního parku Sulcis a je bohatá na lesy s lokálně netypickými duby a borovicí alepskou, okolní mokřady lákají ryby, ledňáčky a plameňáky. Přítomnost na jihu Sardinie využijte také k výletu:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Porto Pino - Sanť Anna Arresi

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím