Puerto Aventuras

Mapa

Podrobné informace

  • 31 - 32 °C červenec / srpen *
  • 25 °C červenec / srpen *
  • 1MXN/1,339CZK

* průměrné teploty

Puerto Aventuras, perfektní dovolená i dobrodružství poznání

Marina a letovisko Puerto Aventuras patří ke chloubám Mayské riviéry. Vyrostlo takřka z ničeho mezi pralesem poloostrova Yucatán a úchvatným pobřežím Karibského moře, naproti 20 kilometrů vzdálenému ostrovu Cozumel. Jeho prakticky jediným spojením s civilizací je rychlostní komunikace, zajišťující zhruba během jedné hodiny dosažitelnost Cancúnu, největšího města mexického státu Quintana Roo.

Luxusní pláže Puerto Aventuras v karibském stylu

Puerto Aventuras, nedávno vybudovaný luxusní rekreační resort, zahrnuje komfortní ubytovací zařízení, sportovní přístaviště, golfová hřiště a další sportoviště. Nechybí nádherné pláže a celá řada nákupních, gastronomických či nákupních příležitostí. V kombinaci s typicky slunečným karibským podnebím a špičkovými službami se jedná o ideální místo k prožití dovolené i těch nejnáročnějších klientů.

V Puerto Aventuras najdete několik menších, navzájem oddělených pláží. Jako všude na Mayské riviéře jsou písečné, s čistou vodu a klesáním do ní příjemným i pro děti, seniory či neplavce. Občas se vyskytují úseky pokryté kusy kamenů, které pobřeží zpestřují. Užijte si kvalitní turistický servis i širokou nabídku nejrůznějších vodních sportů, beach volejbalu a jiných aktivit.

Další rekreační střediska poblíž Puerto Aventuras

Hodně zábavy v Puerto Aventuras na malé ploše

Puerto-Aventuras.jpg

Puerto Aventuras nabízí nepřeberné množství gastronomických provozů jako Dos Chiles a Dolce Vita, barů, kaváren a klubů. Čekají vás butiky věhlasných značek i základní služby včetně lékárny a pošty. Za většími nákupy vyrazte do Playa del Carmen. Využít můžete několika golfových hřišť (Puerto Aventuras Golf Club, Club de Golf Puerto Aventuras a další), zapůjčit si loď nebo si zahrát tenis. Ovšem i toulky podél jednotlivých přístavišť nebo do hloubi pralesa stojí za to. Podlehněte pokušení a vypravte se také do:

  • slavného mayského města Chichén Itzá,
  • jedinečné zábavní přírodní zóny Xel-Ha,
  • rozsáhlého archeologického ekoparku Xcaret,
  • akvaparku Ventura u Cancúnu.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Puerto Aventuras