×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobrazit hotely na mapě

Podrobné informace

  • 32°C červenec / srpen *
  • 25°C červenec / srpen *
  • 1MXN/1,339CZK

* průměrné teploty

Puerto Morelos, los dovolenos bez chybičky

Nepříliš daleko jižním směrem od yucatanského turistického srdce Cancúnu se nachází Puerto Morelos. Tato výhodná poloha dovoluje jeho návštěvníkům dosáhnout mezinárodního letiště Aeropuerto Internacional de Cancún do půl hodiny. Dále na jih leží Playa del Carmen, další význačné středisko Mayské riviéry. Naproti němu, v blankytném Karibiku, se zvedá třetí největší mexický ostrov Cozumel.

Pláže v Puerto Morelos jsou na jedničku

Nikoliv náhodou se Puerto Morelos nazývá „drahokam Karibiku“. Nejdůležitější i největší námořní přístav státu Quintana Roo si za poslední roky vybudoval pověst špičkového rekreačního střediska s nádhernou přírodou a mnoha atrakcemi v okolí. Pro milovníky nekonečných plážových radovánek, rozmanitých aktivit i sportů, poznávání jedinečné mayské historie a nádherné přírody je to místo bez sebemenšího kazu. Takřka úplně ploché pláže se táhnou prakticky podél celého pobřeží Puerto Morelos. Výjimku tvoří oblast přístavu, jinak se můžete těšit na 50 metrů široký pás jemného, světlého písku, úžasně čistou vodu a potřebné vybavení ve formě slunečníků, lehátek či občerstvení. Ošizeni nebudete ani o vodní aktivity v čele s plavbami lodí a potápěním (korálový útes je od pevniny vzdálený pouhých 500 metrů). Symbol pobřeží představuje nakřivo stojící maják, poškozený jedním s minulých hurikánů.

Další letoviska poblíž Puerto Morelos

Jak aktivně prožít pobyt v Puerto Morelos

K hlavním lákadlům Puerto Morelos se řadí botanická a zoologická zahrada, projížďka na koních z místní farmy a návštěva jeskyní (cenotes) s koupáním. V celém letovisku funguje dostatečné množství barů, kaváren a restaurací, často s produkcí živé hudby. Nejvíce se jich soustředí kolem Avenida Javier Rojo Gomez. V provozu jsou též supermarkety, bankomaty a pošta. Náměty na výlety v okolí Puerto Morelos:
  • Legendární mayské město Chichén Itzá,
  • zábavní přírodní zóna Xel-Ha,
  • vyhlášená ptačí voliéra v Playa del Carmen,
  • archeologický ekopark Xcaret.

Zobrazit podrobné informace

Můžete vybírat například z těchto hotelů

Uvedené ceny platí pro obsazenost 2 dospělí


Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím