Top Oblasti - Thassos

Oblasti v destinaci - Thassos

Mapa

Podrobné informace

  • 30 °C červenec / srpen *
  • 26 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Thassos, dovolená u moře bez davů turistů

„Smaragd“ Egejského moře, věčně zelená oáza na východě Řecka a „egejský ráj“ to jsou tři typické charakteristiky ostrova Thassos. Oč déle zůstává stranou masového turistického ruchu, o to větší porci klidu, romantiky a pravé, tradiční řecké atmosféry může svým hostům poskytnout.

Letní dovolená na Thassosu nadchne všechny zájemce o pohodové prožití dnů volna, odpočinek stranou rušných měst a koupání na krásných plážích. Metalia Beach s uměleckou galerií pod širým nebem, pestrobarevná Golden Beach oceněná Modrou vlajkou či věhlasná Paradise Beach lákají čistou vodou, jemným pískem, dostatkem místa i středomořskou vegetací, poskytující stín před žhavým prázdninovým sluncem.

Co dělat na Thassosu na dovolené s dětmi i bez nich

Hledáte-li během své dovolené u moře něco skutečně výjimečného, vyzkoušejte přírodní bazén Giola na jihu Thassosu. Kromě něj však ostrov ukrývá celou řadu dalších zajímavostí jako jeskyni Dracotrypa, rozhled z nejvyšší hory Ypsarion nad letoviskem Skala Potamias nebo jezírko s vodopády Marion.

Ostrovní krajině dominují kopce s původními řeckými vískami, ve kterých žijí přátelští obyvatelé. A čím Thassos také rozhodně nešetří, to jsou historické památky a otisky dob dávno minulých. Stačí navštívit hlavní městečko Limenas (Thassos) s antickým tržištěm a divadlem, archeologickou zónu u pláže Aliki a klášter Archangelos Michael.

Ubytování na Thassosu je pro celou rodinu

Vyberte si zájezd na Thassos do některého z řady příjemných rekreačních středisek (Limenarie, Skala Rachoni, Potos atd.) a dopřejte si pobyt s vůní olivových hájů a chutí výtečné řecké kuchyně. A ještě jeden tip: cenově dostupné hotely na Thassosu najdete v sekcích Last minute a First minute. Neosloví-li vás žádná z nabídek, podívejte se na zájezdy na další řecké ostrovy (např. Kos, Rhodos, Kréta, Korfu).

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Thassos

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím