Port Adriano

Mapa

Podrobné informace

  • 28 °C červenec / srpen *
  • 24 - 25 °C červenec / srpen *
  • 1EUR/27,025CZK

* průměrné teploty

Port Adriano, dovolená v přístavu luxusu

Přístav Port Adriano vyrostl v nevelké zátoce mezi obytnými a obchodními komplexy El Toro, Son Ferrer a Santa Ponca na jihozápadě Mallorky. Na severu ho lemuje pěkná pláž, jižním směrem se zvedají útesy vysoké až 150 metrů. Do metropole Palma de Mallorca to je při využití dálnice Ma-1 asi 22 kilometrů.
Další blízká rekreační střediska:

Pláže u Port Adriano

V roce 2012 byl Port Adriano zrekonstruován do podoby exkluzivní rezidence zaměřené na jachtaře. Díky návrhu architekta Philippa Starcka se stal jednou z nejmodernějších marin ve Středomoří. Nabízí luxusní služby související s jachtingem včetně ubytování a stravování. Uspokojí i náročnější návštěvníky, kteří se věnují plachtění na vyšší úrovni a ocení stylové služby.

Z každé strany přístavu se ukrývá jedna malá písečná pláž s mírným vstupem do moře. Severně se nachází stometrová Platja d'El Toro a na jižním konci ještě menší Caleta d'El Toro. Obě jsou čisté a disponují kompletním plážovým servisem. Velmi zajímavým místem ke koupání je diskrétní pláž Racó de sa Fragata na jižním konci El Toro, kde začínají mohutné skalní útesy. Další dostupnou pláží je Platja de ses Penyes Roges.

Z jachty rovnou na golf a další zábava v Port Adriano

Port-Adriano.jpgI díky dobré infrastruktuře zahrnující elegantní restauranty je Port Adriano příjemným místem k prožití dovolené. Aktivitou číslo jedna je tady golf: 4 kilometry severně se nachází Golf Santa Ponça a další dvojice hřišť stejného jména se rozkládá těsně u El Toro. Poloostrov nabízí celou škálu dalšího využití volného času. Skalní útesy na jeho vrcholku ukrývají spoustu vyhlídkových míst včetně bunkrů a pevností, které mohou být cílem pěší turistiky.

Jen několik kilometrů odsud lákají k návštěvě zábavní parky Jungle Parc a Western Park Magaluf. Kromě toho stojí na Mallorce za prozkoumání:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Port Adriano

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím