Camyuva

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Camyuva, dovolená udivující svou rozmanitostí

Moderní turistické středisko Camyuva se rozkládá v západní části Antalyjského zálivu při ústí řeky Kemer do Středozemního moře (v létě bývá vyschlá). Je to asi 55 kilometrů jižně od Antalye a 65 kilometrů od mezinárodního letiště. Od známého letoviska Kemer ho oddělují dva výrazné vulkanické kopce o výšce zhruba 300 metrů. Směrem do vnitrozemí se zvedají vysoké hory přírodního parku Olympos s majestátním vrcholem Tahtali Dagi (2 366 m n. m.).

Další blízká rekreační střediska:

Camyuva a možnosti koupání

Camyuva je velmi dobře vybavené středisko položené na krásném místě Turecké riviéry s kulisou vysokých hor. Jeho příjemné prostředí dotvářejí stromové háje a další zelené plochy. Už tak dobré možnosti rozličných aktivit a nákupů ještě rozšiřuje sousední město Kemer. Velké množství zábavy včetně akvaparků a procházek do přírody ocení především rodiny s dětmi.

Pobřeží u Camyuvy pokrývají v místní čtvrti Agva hned 4 kilometry na sebe navazujících, snadno dostupných pláží s písečným povrchem. Mohou se pochlubit kompletním plážovým servisem včetně nabídky vodních sportů, především motorizovaných. Jižně od Agvy najdete v malebném, úzkém zálivu další dvě romantické pláže. Za vyzkoušení stojí i menší pláž Moonlight v Kemeru.

Svezte se lanovkou na Tahtali Dagi

Camyuva.jpgHotely v Camyuvě disponují kompletní vybaveností, řada restaurací a obchůdků v ulicích otevírá během sezóny denně a v Kemeru je dokonce i nemocnice. Z řady neplážových aktivit vedou procházky k vyhlídkovým místům, odpočinek v parcích a návštěvy akvaparků Dolus, Daima Planet či Alva Donna. Na milovníky horské turistiky čekají značené trasy křižující pohoří Olympos a lanová dráha na vrchol Tahtali Dagi.

Camyuva je ideální k realizaci větších výletů:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Camyuva

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím