Side-Colakli

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Colakli, pohodová relaxace pro rodiny s dětmi

Mimořádně příjemné prázdninové letovisko uprostřed Turecké riviéry Colakli leží přímo na pobřeží Středozemního moře, zhruba v půli cesty mezi známými středisky Alanya a Antalya. V jeho bezprostřední blízkosti se rozprostírá starověké město Side a rozlehlý Manavgat, mezinárodní letiště Havalimani je vzdáleno necelou hodinu cesty.

Další blízká rekreační střediska:

Vydejte se na nerušenou dovolenou u výstavní pláže

Poklidný resort Colakli vyhledávají k prožití nádherných prázdnin především rodiče s malými dětmi. Skýtá jim totiž na rozdíl od obvykle rušných středisek jihu Turecka především klid a místo pro dokonalý odpočinek. Zdejší hotely jsou proslulé perfektními službami, pravidelnými animačními programy a množstvím příležitostí ke sportovnímu vyžití. Kolem hlavní třídy obce Colakli, nacházející za rychlostní silnící ve vnitrozemí, objevíte spoustu stylových obchůdků, restaurací a kaváren.

Podél pobřeží Coakli se táhne téměř pětikilometrová pláž pokrytá jemným pískem, kterou omývají blankytné vlny čistého a teplého Středozemního moře. Její veřejné i hotelové části poskytují plně komfortní servis včetně slunečníků, lehátek, sociálních zařízení a širokých možností chutného občerstvení.

Po stopách pradávných civilizací

Colakli.jpg

Jako všude v letoviscích Turecké riviéry fungují i v Colakli lokální bazary a tržiště, kde lacino nakoupíte šperky, oděvy a originální suvenýry. Na své hosty čeká i spousta restaurací jako Mevlana Pide Kebap Salonu, v nichž ochutnáte vynikající krajové speciality. Podél pláže se pěšky dostanete až do centra starobylého Side se vskutku neopakovatelnou atmosférou.

U pobřeží jižního Turecka se snoubí perfektní podmínky pro přímořskou rekreaci s nádhernou vnitrozemskou přírodou a unikátními památkami. Při svém zdejším pobytu neváhejte navštívit zejména:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Side-Colakli

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím