Alara

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Alara, klid a pohoda à la radostný pobyt v Turecku

Pobřeží Středozemního moře, vzdálené asi 5 kilometrů od původně nevelké a nevýznamné vesničky Alara, se v průběhu uplynulých desetiletí proměnilo v důležitou součást Turecké riviéry. K jejímu věhlasu přispívá propojením s okolními letovisky Okurcalar a Sitesi, perfektními službami a dobrou dosažitelností zásluhou rychlostní silnice vedoucí mezi velkoměsty Alanya a Antalya.

Další blízká rekreační střediska:

Vše na jednom místě

Oblast Alary nepůsobí příliš kompaktním dojmem, najdete tu několik roztroušených hotelových komplexů, využívajících pestrosti zdejšího pobřeží. Nemáte-li tedy v plánu příliš opouštět prostor svého ubytovacího zařízení, určitě se vydejte na dovolenou do Turecka právě sem. Například pro rodiče s menšími dětmi je to naprosto ideální místo prožití klidných, pohodových prázdnin.

Na členitém jihotureckém pobřeží v okolí Alary objevíte řadu menších pláží kombinujících písek s kamínky. Středozemní moře je v této oblasti takřka průzračné, krásně tyrkysově zbarvené a voda bývá většinou klidná. I vstup do ní je značně rozmanitý, od pozvolného až po prudké, kamenité břehy vhodné pro zkušené plavce i všechny romantiky.

Všechny dary Alary

Alara.jpg

Oblast Alary je velice klidné a tomu také odpovídá zdejší vybavení službami. V provozu je pouze několik málo obchůdků a minimarketů, jinak je nutné spolehnout se na vaše ubytovací zařízení nebo vyrazit do blízkých, větších letovisek jako Incekum či Avsallar. Okolí Alary nabízí celou řadu zajímavých míst k návštěvě.

Pokud byste tedy přeci jen chtěli poznat něco více než jen hotelový areál, zkuste:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Alara

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím