Alara

Mapa

Podrobné informace

  • 34 °C červenec / srpen *
  • 24 - 28 °C červenec / srpen *
  • 1TRY/8,382CZK

* průměrné teploty

Alara, dovolená à la klid, pohoda a koupání

Pobřeží Středozemního moře, vzdálené asi 5 kilometrů od původně nevelké a nevýznamné vesničky Alara, se v průběhu uplynulých desetiletí proměnilo v důležitou součást Turecké riviéry. K jejímu věhlasu přispívá propojením s okolními letovisky Okurcalar a Sitesi, perfektními službami a dobrou dosažitelností zásluhou rychlostní silnice vedoucí mezi velkoměsty Alanya a Antalya.

Vše na jednom místě

Oblast Alary nepůsobí příliš kompaktním dojmem, najdete tu několik roztroušených hotelových komplexů, využívajících pestrosti zdejšího pobřeží. Nemáte-li tedy v plánu příliš opouštět prostor svého ubytovacího zařízení, určitě se vydejte na dovolenou do Turecka právě sem. Například pro rodiče s menšími dětmi je to naprosto ideální místo prožití klidných, pohodových prázdnin.

Na členitém jihotureckém pobřeží v okolí Alary objevíte řadu menších pláží kombinujících písek s kamínky. Průzračné Středozemní moře se v této oblasti pyšní takřka průzračnou, krásně tyrkysově zbarvenou a většinou klidnou vodou. I vstup do ní je značně rozmanitý, od pozvolného až po prudké, kamenité břehy vhodné pro zkušené plavce i všechny romantiky.

Další rekreační střediska poblíž Alary

Zábava, památky a všechny dary Alary

Alara.jpg

Klidné atmosféře Alary odpovídá zdejší vybavení službami. V provozu je pouze několik málo obchůdků a minimarketů, jinak se musíte spolehnout na vaše ubytovací zařízení nebo vyrazit do blízkých, větších letovisek jako Incekum či Avsallar. Okolí Alary nabízí celou řadu zajímavých míst k návštěvě, pokud byste tedy přeci jen chtěli poznat něco více než jen hotelový areál, zkuste:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Alara