Podrobné informace

  • 29 °C červenec / srpen *
  • 27 - 28 °C červenec / srpen *
  • 100LKR/16,356CZK

* průměrné teploty

Marawila, milá lokalita lákající k pobytu na Srí Lance

Asi 50 kilometrů severně od metropole Colombo se nachází pěkné letovisko Marawila. Většina hotelů je rozložena mezi břehy Lakadivského moře a podlouhlou lagunou Aanankalliya. Jeho výhodou je dobré dopravní spojení se srílanským hlavním městem, neboť přes Negombo z něj jižním směrem vede rychlostní silnice. Na opačné straně jsou stejně pohodlně dosažitelná sídla Chilaw a Puttalam.

Další blízká rekreační střediska:

Půvabné pláže jsou kořením Srí Lanky

Marawila se vybudováním početných ubytovacích zařízení rozrostla v posledních letech z menší rybářské vesničky v příjemné rekreační středisko pro celou rodinu. Děti se vyřádí na pěkné písečné pláži, na milovníky pohybu čeká množství sportovních příležitostí a na všechny nádherná příroda Srí Lanky okořeněná řadou historických památek.

Do oranžova zbarvená pláž v Marawile rámuje v délce několika kilometrů celé zdejší pobřeží. Svižně mizí v nádherně modré vodě, na některých místech se zády prakticky dotýká místní laguny a jinde až k ní prostupuje palmový porost tropických lesů. Na některých úsecích, zvláště u hotelů, je pláž vybavena slunečníky s lehátky. Pozorovat odsud západ slunce je skutečně nezapomenutelný zážitek.

Jak si užít dovolenou na Srí Lance

Marawila.jpg

V hotelovém pásmu lze najít i různé restaurace a půjčovny sportovního náčiní. Ve vlastní obci Marawila, ležící pár set metrů od moře, mají banku, poštu, tržiště a čerpací stanice, kousek odsud obcí Nattandiya vede i železniční trať. Za většími nákupy se určitě vyplatí zajet do nepříliš vzdáleného Negomba. A rozhodně neváhejte s objevováním srílanských atrakcí, mezi které se řadí i:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Marawila

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.