St. James

Mapa

Podrobné informace

  • 30 - 31 °C červenec / srpen *
  • 28 - 29 °C červenec / srpen *
  • 1BBD/11,89CZK

* průměrné teploty

St. James, dovolená u pláží s vůní exotiky

Jedna z farností (původních administrativních jednotek) ostrova St. James se nachází na jeho západní polovině a na severu hraničí s okresem St. Peter. Její hlavní město Holetown leží u Atlantského oceánu asi 12 kilometrů od metropole Bridgetownu (která se rozkládá v jižněji umístěné farnosti St. Michael). K cestě na 27 kilometrů vzdálené mezinárodní letiště Grantley Adams lze ze St. James využít rychlostní komunikaci.

V St. James navštívíte nejexkluzivnější pláže západního pobřeží

Krajině v St. James vévodí rovina s pásem letovisek a městeček u pobřeží, které se zde označuje také jako „platinové“. Její historický význam způsobilo vylodění prvních anglických osadníků v oblasti dnešního Holetownu roku 1625. V současnosti patří k vyhledávaným rekreačním regionům Barbadosu. Mezi návštěvníky nechybí celebrity a další hosté vyžadující luxusní služby. Celé pobřeží St. James oplývá skvělými plážemi s jemným pískem, klidnou vodou, možností pronájmu lehátek se slunečníky a pestrou nabídkou vodních sportů jako vodní lyže, kajaky a plachtění. Větší z nich v mělkých zálivech mají délku okolo 500 metrů, mezi nimi se ukrývají plážičky tvořené jen malým pruhem písku. K nejznámějším se řadí Sandy Lane Beach a sousední Paynes Bay Beach.

Další rekreační střediska poblíž St. James

Co dělat během pobytu v St. James

Největší koncentraci služeb, v čele se zajímavě řešeným nákupním centrem Chattel Village, najdete v Holetownu. Ovšem i ostatní rekreační střediska poskytují dobré vybavení restauracemi, sportovišti (včetně golfových resortů) a dětskými hřišti. Z atrakcí oblasti byste neměli vynechat akvária ve Folkestone Marine Park, kostel St. Jamess Parish Church, ani vrak lodě Stavronikita lákající milovníky potápění. Na ostrově vás navíc čeká ještě:
  • Zpět na přehled informací o Barbadosu a nabídku zájezdů.

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - St. James

Je nám líto, momentálně nejsou dostupné žádné zájezdy. Prohlédněte si naši aktuální nabídku dovolené.

Kontaktujte nás

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím