Podrobné informace

  • 41 °C červenec / srpen *
  • 28 - 30 °C červenec / srpen *
  • 1EGP/2,675CZK

* průměrné teploty

Makadi Bay, dovolená s poklidnou relaxací u Rudého moře

Oblíbené egyptské letovisko Makadi Bay se rozkládá na severozápadním pobřeží Rudého moře nedaleko Suezského průlivu. V délce 10 kilometrů obklopuje záliv stejného jména, nedaleko kterého vede rychlostní silnice od mezidnárodního letiště u vyhlášeného resortu Hurghada (zhruba 10 kilometrů severním směrem).

Okuste výstavní pláže Makadi Bay lemované korálovými útesy

Dovolená v méně rušném středisku Makadi Bay nadchne zejména rodiny s dětmi. Najdou zde luxusní hotely s kompletním sportovním i rekreačním vyžitím a bohatými animačními programy, ale také menší a klidnější rodinné hotýlky. V resortu je k dispozici několik restaurací a kaváren, nabízejících to nejlepší z egyptské kuchyně.

Bude vás zajímat: procházka po egyptských plážích.

Hlavní lákadlo Makadi Bay představuje jeho mimořádně malebná písečná pláž, plná romantických zátočin s průzračně azurovým mořem. Lemuje ji nádherný korálový útes, vyhlášený ráj potápění a šnorchlování. Pláž v Makadi Bay nabízí vybavení slunečníky a lehátky, občerstvovacím a sociálním zázemím a ukrývá spoustu možností aktivit a zábavy.

Další rekreační střediska poblíž Makadi Bay

Co zajímavého dělat na dovolené v Makadi Bay

Makadi-Bay.jpg Kromě vodních radovánek můžete v Makadi Bay nakoupit suvenýry v četných buticích a bazarech. Za návštěvu určitě stojí akvapark Makadi Bay Water World, vystoupení delfínů v areálu Dolphin World a Mini Egypt Park, milovníky golfu osloví Madinat Makadi Golf Resort. Další možnosti zábavy a nakupování skýtá taxíkem dosažitelná Hurghada, kde na vás čeká například moderní obchodní centrum, další akvaparky (Jungle, Sindbad) a pestrá škála dalšího vyžití.

Během své letní dovolené v Makadi Bay si také můžete udělat výlet na známá egyptská místa, ve kterých se psala historie:

Zobrazit podrobné informace

Nejoblíbenější hotely - Makadi Bay